Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan állhatnék készen és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állhatnék készen és lehetnék méltó egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

A legutóbbi, több évet felölelő párkapcsolatom elmúlása és meggyászolása rendkívül megviselt és nagyon sok időt igényelt.


Amikor már úgy éreztem, hogy készen állok egy új kapcsolatra, belevetettem magam a társkeresés sűrűjébe. Mondanom sem kell, semmilyen sikerélményben nem volt részem.


Próbálkoztam élőben, online társkeresőn - ám mindhiába. Olyan mértékű érdektelenségbe ütköztem, ami teljesen kiábrándító volt és a maradék önbizalmam is rendesen felemésztette.


Mindeközben vágytam egy nő társaságára. Úgy voltam vele, ha már barátnőt nem találhatok, legalább alkalmi érintkezésekben legyen részem. Ezért elkezdtem prostikhoz járni, de ez csak tovább mélyítette a kálváriám.


Az elmúlt néhány hónap során legalább 20-25 nőnél jártam. Természetesen mindig másnál. Elvertem több mint 1 millió forintot a pillanatnyi élvezetért. Azóta többszörösen is nyomorultul érzem magam. Egyfajta függőséget okozott, amivel a fájdalmam tompíthatom. Pénzen vett testiséget és kedves szavakat, ám ezek nem többek délibábnál. A maradék önbizalmamnak is lőttek. Ráadásul azt a pénzt amit könnyű nőkre szórtam, sokkal hasznosabban is elkölthettem volna. Akár a betegeskedő szüleimre is fordíthattam volna. Emiatt még bűntudat is kínoz.


Már nincs önbizalmam kezdeményezni egy nőnél. Szeretném, ha az elköltött pénz és elfecsérelt idő visszatérne, de tudom, hogy ez lehetetlen.


Hogyan békélhetnék meg magammal és hogyan hozhatnám egyenesbe magam. Nagyon szeretnék egy normális, kedves barátnőt, de félő, hogy senkinek sem kellenék ilyen problémával. Úgy érzem, annyi szeretet van bennem és nem tudom mindezt egy társsal megosztani.


Ti mit javasoltok? Férfiak és nők véleményére egyaránt kíváncsi vagyok.



2021. dec. 29. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

Céltol fugg

Ha gyerek házasság a terv, nem artana lakás/ház, egzisztencia mellé

2021. dec. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mindkettőt szeretnék, de ez egy hosszú távú terv részét képezné. Jelenleg a holtpontról sem tudok elmozdulni és kapcsolatot sem tudok kialakítani...
2021. dec. 29. 14:54
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a prostis dolgot ne reklámozd a nőknek.


Meg kell tanulni egyedül is lenni, szex nélkül. Nem írtad mennyi ideje vagy egyedül, de nem hiszem, hogy évek óta.


Foglald el magad valami normális hobbival.

2021. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%

Jajjj szegénykém!

Unatkozol nagyon,mi?

Anyu még dolgozik, és nem adott semmi otthon feladatot?

Mert nem szép dolog ilyen kérdéseket, unalomból ide ki írkálni, ugye tudod?

2021. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a szociális életed? Barátaid mit mondtak a problémára? Szabadidődben mit csinálsz? Jelenleg mi az, ami boldoggá tesz, van hobbid?
2021. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem unatkozom. És nem unaloműzésből írtam ki ezt a kérdést. Szabadságon vagyok. Egyébként, már évek óta nem élek a szüleimmel... Nem is értem, ez honnan jött.
2021. dec. 29. 15:04
 7/14 A kérdező kommentje:

5/6


A szociális életem gyakorlatilag munkára és sportolásra korlátozódik. Azokkal, akikkel sportolni járok, mind párkapcsolatban élnek.


Van hobbim. Több is. Viszont ezek mind komfortzónán belüli hobbitevékenység és nem találkozom nőkkel ezek űzése során...

2021. dec. 29. 15:07
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Túlságosan függ az elégedettséged egy másik embertől (jelen esetben azt sem tudod kicsodától, hisz nincs senki). Meg kell tanulnod egyedül élni, egyedül élvezni az életet, annak szépségeit, anélkül hogy támaszkodnod kelljen másra.


Ez soha nem fog menni, ha a párkapcsolat és a nők az életed középpontja. Legjobb lenne szakemberhez menned és vele dolgozni ezen, mert súlyosabbak a gondok mint gondolnád.

2021. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%

Keress valami társas hobbit, ami érdekel. A túrázás például nagyon jó. Ott tudsz mozogni, kapcsolatokat kialakítani és még ismerkedhetsz is.


Vannak társasjáték közösségek, ha párt nem is, de nagyon sok barátot szerezhetsz.


Lehetsz önkéntes egy menhelyen, hogy levezesd a fölösleges energiákat, jobban érezd magad és még ott is rád találhat a szerelem.


De a legfontosabb, hogy lépj ki az önsajnálatból és fejleszd önmagad. Nem várhatod el, hogy más szeressen, ha te sem szereted önmagad.

2021. dec. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Vannak céljaim. Beiratkoztam egy szeptembertől kezdődő tanfolyamra. Ez a munkahelyi előmenetelemet segítené. Viszont ez a fejlődés szakmai lenne. Alapvetően nem vagyok egy buta ember. A szorgalmammal sincs gond. Azt nem látom, lelkileg, mentálisan hogyan fejleszthetném magam...
2021. dec. 29. 15:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!