Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A noveroknek,alkoholistaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A noveroknek,alkoholistaknak bortontoltelekeknek hogy van noje,felesege?

Figyelt kérdés
2021. dec. 29. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Mert még ezek a hulladékok is többet tudnak nyújtani, mint a kis sajtszagú incelek. Na, kielégültél? :)
2021. dec. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg ronda roma 30 eves ferfiak jonnek ossze 45 eves magyar nokkel,en meg amikor bejeloltem ismerosnek letiltott
2021. dec. 29. 16:15
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

1-es ismerlek ám!

Régen pár éve dumáltunk itt.Egy ritka elhízott elvileg nőnemá lény vagy.

Férjed csal, te meg nem mersz lépni, mert félsz hogy még a huszonéves fiúkák sem állnának veled szóba, egy menetre sem.

Mindenhova bebüfized a feminista válaszaid ezért.

na puszika!

2021. dec. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ilyen nő, aki mellettük köt ki, elnyomó szülőkkel rendelkezik és csak "elnyomót vált". Sajnos.
2021. dec. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem ertem az elso valaszado mert lett felpontozva
2021. dec. 29. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Ezt őszintén én sem értem. Most leginkább Damu Roland kapcsán merült fel bennem a kérdés. Azért ült börtönben, mert nőket erőszakolt és vert, erre mire szabadult, csak sikerült még egy csajt elszédítenie. Pedig se nem gazdag (volt már, mikor kijött a sittről), se nem valami jóképű vagy bármi. Én őszintén csak ámulok, hogy mégis miért?! Most oké, naivak vagyunk, de ennyire? Mégis mire számítanak ilyenkor?


És amúgy én nő vagyok, de esküszöm néha ledöbbenek másokon, hogy most ezt miért és hogy.

2021. dec. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

#2


Miért a roma fiatalembereket jelölted meg, ha nőt szeretnél?

2021. dec. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A not jeloltem be,te buta gyerek
2021. dec. 29. 16:34
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

"1-es ismerlek ám!"


Hát... Mégsem. :D

2021. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Beteg beteget vonz
2021. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!