Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Multinál dolgozó technikus is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Multinál dolgozó technikus is egyszerű melósnak tekintendő a diplomás nők szemében?

Figyelt kérdés
2021. dec. 29. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Te akkor is csóró melós maradsz, ha valamilyen csoda folytán lediplomáznál.
2021. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

A valóságban tuti nem lesz belőle bajod.


Gyakorin viszont boldog-boldogtalan belédrúg majd a kérdésedért, "házhoz jöttél" a pofonokért. Ráadásul itt mindenki "millió felett keres", elvileg, úgyhogy "fúúúúúúj, kérdező, fúúúúúj!"

2021. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

Valószínűleg igen hogyha nincs olyan papírja.


Érdekes egyébként hogy a felsőoktatásban tényleg van egy ilyen propaganda a tanulóknak, hogy ők felsőbbrendűek, és kiválasztottak, hogy ott tanulhatnak, de ez a férfiaknál ritkán nyelődik be, sőt vannak olyanok is akik konkrétan kiröhögik ezt a fellengzős nyáladzást.

Nőknél viszont betalál ez a dolog, ők többnyire elhiszik, és úgy is érzik magukat ahogy sugallja nekik a propaganda, nem annyira sok a kivétel.

2021. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%

Habegy milliot nem.is.....de a netto 450 megvan, és szerintem ez a legalja...lesz majd jobb is

32N

2021. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Mert az is.
2021. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem a munkakörtől függ, hanem hogy be fog-e ugatni napi szinten arra, hogy én letettem a seggem és szereztem egy felsőfokú végzettséget vagy sem. Kicsit unalmas már hallgatni kéretlenül az olyan monológokat, hogy mennyire nem ér semmit annak a pár évnek a munkája és hogy mennyivel értékesebb nálam egy random ember, aki papír nélkül többet keres vagy épp milyen hülye vagyok, hogy ezzel vesztegettem az időm, miközben ennyit az is kap, akinek nincs xy diplomája. Én ettől a primitív gondolkodástól szeretnék elsősorban szabadulni egy párkapcsolatban és a "minek" - embereket elkerülni messziről.
2021. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Nyilván azért mert az is. Hiába multi, az is alkalmazkodik az itteni bérszínvonalhoz, tehát balkáni bérekért dolgoztat.
2021. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a technikusok is a soron dolgoznak, csak kicsit több a feladatuk, meg kb 20ezerrel több a fizetésük, de az is szimpla betanított munka. Amit mondjuk én személy szerint nem ítélek el és nem nézek le egyáltalán, csak úgy írtad ki a kérdést mintha ez valami komoly dolog lenne.
2021. dec. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
mechatronikai technikusként dolgozom napi szinten mérnökökkel,egyáltalán nem a soron a fizu tekintetében majd nem 100-al több a sori bérnél. (gyerek mellett készülök az egyetemre) egyedül nevelem kíváncsi voltam hogy mit gondolnak a diplomás nők esetleg mérnökök van egy kolléga nő mondhatjuk így akivel napi szinten beszélek kávézok szívesen elhívnám randizni bár ahogy itt a gyk-n beszélnek a diplomások nem számítok a legjobbra.
2021. dec. 29. 21:08
 10/16 A kérdező kommentje:

haverom elektrotechnikus szerintem nem sok választ el minket a mérnökségtől még is volt rá példa hogy lenéztek mert csak technikus vagyok.

Ami rosszabb hogy néha én is értéktelennek tudom érezni a szakmám ezért vágnék bele az egyetembe de gyerek mellett nagyon nehéz.

2021. dec. 29. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!