Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy tagnak a mondanivalója:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tagnak a mondanivalója: Nekem olyan csaj nem kell akiben arab vagy néger farok járt. Szerintetek ez rasszista vagy nem?

Figyelt kérdés
2022. jan. 1. 18:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%
Komoly kérdés?
2022. jan. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
22%
rasszistának rasszista, de az MIÉRT BAJ?
2022. jan. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ilyet a kis farkúak mondanak, mert félnek, h a szép nagy farok után nem tudják kielégíteni a nőt.
2022. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Így önmagában a kijelentés nem számít rasszistának, csak legszigorúbban is előítéletes.

Mindenkinek saját joga eldönteni, hogy miként szelektál... :,D

2022. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
27%
Ez amolyan előitélet a csajjal kapcsolatban, és nem rasszizmus! Ha a csaj odaadja magát egy ilyen fazonnak, akkor van aki már nem akar tőle semmit. De ugyanezt válthatja ki egy olyan pasi akit az ember utál. Kb mint mikor félrelép a párod, onnantól van aki már megundorodik tőle,és nem képes többé ágyba bújni vele.
2022. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
72%

Ez simán rasszizmus szerintem. A bőrszínre vezethető vissza, tehát az a kizáró ok, hogy mondjuk ne legyen fekete partnere a múltba.


Kiemelve, hogy fekete, tehát egyértelműen negatívan viszonyul a feketékhez. Úgy gondolja, hogy az általa negatívan megítélt rasszhoz tartozó férfival szexel az a nő, akkor az ő szemében értéktelen lesz mint partner. Ezt vezetheti utálat, tudatlanság is. De egyértelmű, hogy rasszizmus szerintem.

2022. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
29%
Addig, ameddig kizárólag az ő privát igényeire vonatkozik, és nem próbál mozgalmat szervezni köréje, tehát másokat is meggyőzni, hogy gondolkodjanak így, addig nincs joga senkinek sem beleszólni. Véleménye lehet róla, de ítélkezni emiatt szerintem teljesen okafogyott dolog.
2022. jan. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
17%
Hasonlót olyan csajra is lehet mondani, akit jó sok pasi meghúzott.
2022. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Igen 8 as, de akkor nem lennél rasszista. Mert akkor azért nem kéne, mert egy olcsó ribi, nem azért mert egy színes bőrűvel kezdett.
2022. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
44%

Én még hozzátenném a cigányt és a bmw kulcsot pörgető apuka kedvencét...

Aztán lassan csak a kancsal meg a dagadt csajok maradnak.

2022. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!