Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szokták mondani, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokták mondani, hogy mindenki a saját ligájában keressen, de vajon léteznek ligák, ha igen mi van akkor, ha valaki nem tartja vonzónak a saját ligáját?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 07:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Akkor neked nem az a saját ligád hiába annak hiszed. Vér nem vállik vizzé és fordítva.
2022. jan. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Akkor tartós (örök) egyedülállóság van 😕

Könnyen mondják ezt a szép/helyes emberek... De egy rondához senki sem vonzódik. Nem, egy másik ronda sem, attól még, hogy egy liga, és így lenne logikus, ésszerű meg igazságos.

2022. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Lehet a saját ligád felett keresni, csak amikor már 5-10 éve afelett keresel és még nem volt sikered egyszer sem, akkor érdemes elgondolkodni van-e ennek értelme.


Egyébként a ligád nem csak a külsőre vonatkozik, ugyanúgy benne van az anyagi helyzeted vagy a személyiséged vonzósága is valamennyire. Lehet látni pl. férfiakat szebb nőkkel, mint amilyen vonzóak a férfiak maguk, csak ugye ők is mással kompenzálnak (pénz, személyiség).

2022. jan. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2022-es újévi fogadalmamat a személyiségem kovácsolására teszem fel. Hiszem azt, hogy a nők inkább személyiség orientáltak, nem hiába van az, hogy egy vonzó nő képes összejönni egy nem egy túl vonzó férfival. Én próbáltam nem túl vonzó nővel, nekem sajnos nem ment, nem tudok lejjebb adni, ezért kovácsolom személyiségemet.
2022. jan. 3. 08:57
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
3-as, elgondolkodunk, belátjuk, hogy nincs értelme. ÉS? Ennek a felismerésnek a segítségével majd jól megkívánjuk azt, akihez eddig nem vágytunk egy ujjal sem hozzáérni? Nyilván nem. Netán úgy gondoljuk, ez nem is szükséges egy párkapcsolathoz? 😯
2022. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"csak amikor már 5-10 éve afelett keresel és még nem volt sikered egyszer sem, akkor érdemes elgondolkodni van-e ennek értelme."


Több, mint 5-10 éve keresem, de én annak az értelmét nem látom, hogy csak azért legyek együtt valakivel, mert épp egyedül vagyok és hazudjam neki azt, hogy szeretem és szépnek találom. Én ennek nem látom értelmét.

2022. jan. 3. 09:01
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Eléggé felületes a saját liga fogalom. Akár több száz, ha nem ezer tulajdonság van ami egy embert vonzóvá tehet. Simán összejöhet egy intelligens matematikus nő egy testépítővel, ha a nőnek az izom fontos, a testépítőnek pedig az intelligencia tetszik (ettől még lehet a testépítő is intelligens, és a matematikus is szép, csak most nem ez a lényeg).

Csak azt akarom mondani senki nem tudja megszabni, hogy most akkor az izmos és az intelligens egy liga-e. A példában igen, de a kifejezésből arra gondolhatnánk, hogy az izmos az izmossal, az okos az okossal járjon, pedig ez nagyon nem îgy van.

2022. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Mit takar a vonzó? Mert attól, hogy valaki vonzó nem feltétlenül jelent szépet.

Kérdező szerintem azt sem tudod mit akarsz :D

2022. jan. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

#4: és ezt miként képzelted el? Az ember személyisége mélyen gyökerezik, nem nagyon lehet változtatni rajta. Tanulhatsz PUA trükköket, de az nem te leszel, csak megjátszott ideál; hamar lehullik a maszk.

Ligákban nem hiszek. Emberek vannak, igényekkel. Ezeknek vagy megfelelsz vagy nem. Növelheted saját értékeidet, ezzel egyre többnek fogsz megfelelni.

2022. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9. Önbizalmat lehet meríteni és lehet veszíteni. Csak a nyeréséhez pl. rengeteg rossz szokáson kell változtatni, az életben sikereket kell elérni különböző területeken. De ez nem feltétlen a csajozást jelenti, lehet pl. munkában, sportban, meg még más területeken.
2022. jan. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!