Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Ló nincs szamár is jó"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ló nincs szamár is jó" történet ez?

Figyelt kérdés

Amikor ismerkedtünk egyedül volt a lány, majd megismert egy fiút, eltűnt. Majd kicsivel több mint egy év múlva megkeresett hogy szakítottak a barátjával. Aztán pár hét múlva megint lett barátja. Most megint egyedül van és bánja, mert rájött hogy én 100x normálisabb vagyok mint azok a fiúk akikkel eddig volt. Még semmit nem csináltunk, csók sem volt.

Erre az esetre mondják hogy ló nincs szamár is jó?


2022. jan. 10. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Erre az esetre mondják, hogy nem csak, hogy szamár vagy, de még lúzer is.

És még ki is hirdeted…

2022. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Vagy nézhetjük úgy, hogy semmit se csináltatok, tehát valószínűleg nem akar semmit, szó nincs arról, hogy téged 100x normálisabbnak lát. Egy haver vagy ergo, akinek kisírja magát.
2022. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Esetleg nem Marcsinak hívják?
2022. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szimpla haverság, sőt inkább maximális kihasználás. A helyedben finoman elküldeném melegebb éghajlatra, annak sírjon, akinek akar. Nyilván, ha akarna valamit tőled, akkor már megtörtént volna. Szerintem hagyd azt a csajt, keress egy normálisat.
2022. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elővesz amikor épp neki szüksége van rá akkor egy önző és érzéketlen ember... nincs neked szükséged erre...
2022. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pontosan így hívják.

És te szaladni fogsz utána ahelyett hogy normális lányt keresnel.

2022. jan. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez pontosan az. Hagyd a fenébe.
2022. jan. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

De neked is az, mert neked sem lett azóta senki más, szóval örülsz, hogy vele lehet. Úgyhogy csapj le rá.


Van egy nagyon jó kifejezés angolban, magyarra lefordíthatatlan, mert rímel: "not your girl, but your turn", nem a te nőd, de most rajtad a sor.

2022. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Hú... Nem leszek népszerű. Én a magam részéről nem adnék neki esélyt. Vagy az első és egyedüli vagyok, vagy az egész nem érdekel - ha komoly kapcsolatban gondolkozom. Csak szexkapcsolatban nyilván más a dolog fekvése - nem gondolom, hogy ott lenne bármi kötöttség (max az, amit megbeszélünk). De! Ha szerinte az a komoly szándék jele, hogy újra meg újra felbukkan de utána újra meg újra lelép a "handléval meg a szódással", akkor nálam ott vége is a mutatványnak.
2022. jan. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még az se.
2022. jan. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!