Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan társkereső, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső, vagy tudnátok olyat mondani, ahol szexmentes párkapcsolatra lehet keresni olyannak, akinek nem megy a szex?

Figyelt kérdés
Most van egy barátom. Ő az első akivel szexeltem, már másfél éve tart, de a szex rossz nekem, abszolút nem kívánom, és úgy érzem soha nem is szeretnék szexelni. Színlelni szoktam. Együtt vagyok vele, de igazából mások miatt se szeretem. Csak tudom hogy egyedül nem boldogulnék, ha a szüleimmel történne valami. Szeretnék olyan párkapcsolatot, ahol nem kell szexelni. 35 éves vagyok.

2022. jan. 13. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Üdv köztünk! ☺


egy aszex!

2022. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy van pl. FB csoportunk is pont ilyen ismerkedésre.
2022. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Attol h vele ne jo, massal meg lehet az lenne

De te tudod, kerdesedre a valasz bárhol csak eleg keves ember van rá es nehez megtalalni őket

2022. jan. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

3! Ne kezdjétek már a hülyeséget, hogy "mással biztos jó a szex" ha a kérdező 35 éves koráig nem szerette és most is kényszerből csinálja, akkor szerinted majd jön valaki, akivel imádni fogja?


Hidd el mi azsexuálisok időben tudjuk, hogy nem mással van a baj, hanem mi vagyunk mások, a kérdező pedig szerintem közülünk való.

2022. jan. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

Most csatlakoztam a facebook csoporthoz. Csak 34 évesen kezdtem a szexet.

Előtte is voltak kapcsolataim, csak előtte nem sikerült a szex.

Azért nem gondolom, hogy mással jó lenne, mert régen nagyon sokat önkielégítettem, de mára ez a vágy is megszűnt bennem.

Van PCOS em is, lehet ez is okozza, szóval lehet, hogy ha az megoldódik akkor az egész megoldódik.

Van egy másik problémám is, hogy mentális beteg vagyok (skizofrén, de gyógyszerrel teljesn tünetmentes), és annak a gyógyszeri is okoznak ilyet. Ez a probléma viszont nem fog megszűnni. VAlószínűbbnek tartom, hogy ez okozza, mert mikor rendszeres volt még a menstruációm, az előtt is megszűnt már az önkielégítési vágyam.

2022. jan. 13. 11:53
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezo, te egy fonyeremeny vagy. Csak sajnalni tudom a kanodat.
2022. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi volt az oka, hogy korábban nem sikerült a szex? Nem kívántad, vagy rossz érzés volt? Most mi a baj vele, fáj vagy ilyesmi, vagy egyszerűen gusztustalannak érzed? Maga a fizikai jó érzet sincs a csiklóban?
2022. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogy régebben nem sikerült az volt az oka, hogy a fiúk nem tudták betenni. Lehet, hogy ennek a görcsösségem is az oka volt. Most nem fáj, nem érzem gusztustalannak. A jó érzést a csiklómban nem érzem. Egyszerűen nem kívánom, és nem jó érzés csinálni.
2022. jan. 15. 09:59
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátodnak mondtad már ezt?
2022. jan. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Segédeszközzel próbáltad már?
2022. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!