Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet hogy valaki csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy valaki csak a külseje miatt incel, vagy lényegében ha jó lenne a személyisége akkor bármilyen magassággal, testalkattal, arcszerkezettel lehetne neki tetsző átlagos barátnője?

Figyelt kérdés
Vagy náluk általában nem csak külső, hanem valami belső hiba is van?

2022. jan. 14. 23:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%

Én csak a belsőm miatt vagyok incel. Magas vagyok, jóképű, újabban sportos alkatú is.


Alkoholista lusta nemtörődöm apa, totál elhanyagolt gyerekkor, állandó szorongás, ideg és feszültség otthon a folyamatos szülői veszekedések miatt, ezek következtében gyenge szociális skillek. Az incelséget úgy kell érteni, hogy voltam már életemben nőkkel, de nem volt még kapcsolatom és képtelen vagyok vonzalmat kelteni olyan nőben, akihez én is vonzódom. Még ha tetszem is nőknek, akkor is elég megszólalnom és 5 perc beszélgetés után látják, hogy nem vagyok jó dumájú, magabiztos, laza srác.

2022. jan. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

Egészen biztos, hogy belső hiba is van, és azzal van a nagyobb gond.

És igen, aki gazdag éls/vagy jóképű, könnyebben talált párt, akkor is ha nem túl fényes a belsőre. EZ a nőkre is igaz. Ez van. De egyes negatív dolgokat lehet ellensúlyozni, és a legtöbbnek iskerül is.

Igazán gond akkor van, ha valaki ronda is, buta is, kiállhatatlan is, és csóró is. Na úgy valóban nehéz.

2022. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
Nincs ilyen. Kimondottan ronda, de ápolatlan hajléktalanoknak is van párja. Aki incel, annak soha nem a külseje a probléma!
2022. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%

Ez elég összetett probléma

Azt azért láthatjuk hogy a külső a legfontosabb tényező, viszont azt is hogy közvetlenül utàna ott vannak a szociális/kommunikációk készségek, amik majdnem olyan fontosak. És más tényezők is vannak, a saját igények is alapvető fontossággal bírnak

Szóval nem lehet ezt egy-két dologra fogni kizárólagosan

2022. jan. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
20%

Azt értsétek meg, hogy vannak, akiknek épp nincs barátnőjük, de vágynak rá, és tesznek érte, és vannak, akik identitásuknak tették meg a nőtlenséget. Így az önérzetük valamilyen szinten megmarad, az más kérdés, hogy ezért cserébe az örök nőtlenséget, a gyűlölködést és a szektás tudatmódosítást választották, de legalább van egy kis önérzetük, amire "büszkék" lehetnek. Jó üzlet nem?

Tehát ez nem külső, csakis belső tulajdonságok miatt van.

2022. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%

5#

Incelként jórészt igazat adok neked. Pontosan az az önérzet az ami nélkül nem tudok élni, viszont ellehetetlenít minden kitörést.

Mert ez az önérzet akadályoz meg minden igényleadást, nevetséges udvarlást, barátságosságot és sok mást ami alapvető a becsajozashoz ha nem vagy egy chad.

De míg nő nélkül tudok élni, önérzet nélkül én nem.

Úgyhogy ez van

2022. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezhet.
2022. jan. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ mit értesz külső alatt, nekem például a farokméretem miatt nem jön össze. Mármint kapcsolataim voltak, azzal sosincs gond, de a szexig sosem jutok el így.
2022. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%
#6: tudod mitől félsz? Attól, hogy érzlmeidet kimutatod, hogy ezáltal kiszolgáltatottá válsz, esetleg kudarcélmény ér... Valahogy úgy gondolhatod, hogy amíg nem mutatsz érzelmeket, egyfajta verbális önvédelmet építesz ki magad körül, míg ha elengeded magad és mutatsz érzelmeket, "sebezhetővé válsz".
2022. jan. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Van egy olyan sejtésem hogy a többi incel is hasonlótól fél, befeszülés, görcsösség stb a jellemző ha próbálkoznak akkor is, nem tudnak oldottan társalogni.
2022. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!