Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen kaliberű pasinak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kaliberű pasinak kell lennem, hogy esélyem legyen ilyen tipikus intellektuális informatikus csajoknál?

Figyelt kérdés

Több hete látom ezt a hirdetést a facebook-on és elképesztően bele vagyok habarodva ebbe a nőtípusba (ha valaki tudja a nevét privátot irhatna).

[link]


Tudom, tudom, lehet ez csak egy stock fotó, de akkor is a legtöbb csaj - akiket gazdasági/informatikai szakon láttam egyetemen - hasonló kaliberű volt. Én is informatikát tanultam, de mai napig nincs barátnőm, mert bőven átlag alatti vagyok a 169 cm-emmel és sovány alkatommal.

Az ilyen nőknek mindig van valamilyen emocionális, rejtett erotikus kisugárzása, ami engem nagyon vonz és nem olyan sablonos, futószalagon gyártott tucatinsta marketingtermékek mint a legtöbb mai csaj.


Tapasztalataitok alapján milyen szintet kellene megütnöm ahhoz, hogy ilyen intellektuális irodista csajoknál legyen esélyem?



2022. jan. 15. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintet miben? Magasság? Arc? Izom? Fizetés? Vagyon? Önbizalom? Duma?
2022. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Műszakis egyetemre jártam. A csajok fele cuki és idealista volt, őket könnyen meglehetett fogni cuki dolgokkal. A másik felük nagyon anyagias volt és céltudatos, hozzájuk sok pénz kellett.
2022. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"bele vagyok habarodva ebbe a nőtípusba"


ööö... modell?

2022. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

"ha valaki tudja a nevét privátot irhatna"


minden nő álma egy informatikus törpe, aki 1 hónapja titokban rá veri a farkát, úgyhogy légyszi írjátok meg neki

2022. jan. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Hajaj, én meg vele vagyok így, ráadásul létező és elvileg pesti a Leányzó...


kepkuldes.com/images/091043ad3d8c7012b952aca578600e4d.jpg


Mit meg nem adnék érte, hogy... visszautasítson. :D

2022. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szép és okos a lány, akkor elég magasan lesz a léc.

Sportos alkat, intelligencia, EQ sem árt, szociális készségek, önbizalom.

De mindenkinek más jön be, ezek csak ilyen általános dolgok.

2022. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
169 cm el körbe röhög az összes “jó csaj” .
2022. jan. 16. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!