Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci és lusta nö hozzà hasonlò...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci és lusta nö hozzà hasonlò duci es lusta pasinak sem kell?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 17:29
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
2022. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Én ilyen nő vagyok (ez most egy rosszabb korszakom, alapból normál alkatú vagyok és mérsékelten aktív), a párom így ismert meg, ő szokott kondizni, bár nem minden héten, normál alkatú, inkább vékonynak mondható :)
2022. jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy duci nő kinek kell ízlés kérdése. Nekem kifejezetten a duci nők az eseteim - én is az vagyok egyébként. A lustaság meg egy összetett dolog: miben lusta/mire lusta? miben nyilvánul meg? meddig terjed a lustaság? Ha pl nem sportmániás, inkább pihenős az nem feltétlenül baj, de ha saját magára lusta időt fordítani (tehát mondjuk ápolatlan) az azért baj.
2022. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmazok higy a hozzá hasonlónak nagyon kéne de a nő ek van jobb lehetősége tapasztalat én fel is adtam a társ keresést
2022. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nekem bejönne a hozzàm hasonlò férfi típus de ök is a cicababa típusu nökre àcsingòznak.
2022. jan. 21. 20:22
 6/12 A kérdező kommentje:
3 Testmozgàsra sportolni lusta külsöleg és környezetére is igényes àpolt.
2022. jan. 21. 20:24
 7/12 anonim ***** válasza:
62%

3-as vagyok


Akkor semmi baj nincs, teljesen rendben vagy szerintem.

Ez természetesen ránk férfiakra is ugyan úgy igaz, az ápoltságnak nem csak elvártnak, de adottnak is lenni kell, ehhez tartom is magam.

2022. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2022. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
28
2022. jan. 30. 17:00
 10/12 anonim ***** válasza:

sajna nekem nem írsz vissza.

de gondolom nem is keresel senkit vagy ha igen válogatsz.

akkor viszont nem értem a kérdésed lényegét.

ha nem kamu nem szórakozol és tényleg nő vagy

2022. febr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!