Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erről a társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jehslo kérdése:

Mit gondoltok erről a társkeresési szituációról?

Figyelt kérdés

Igyekszem rövid lenni, és minden lényegi elemet belefoglalni :D

22 éves vagyok, munkahelyen ismerkedtem össze egy 3 évvel fiatalabb lánnyal, ahol kiderült, hogy egy iskolába jártunk, tehát megvan a közös kiindulópont is.


Sikerült meggyőznöm, hogy jöjjön arra a munkahelyre diákmunkára, ahol én dolgozom (jó a fizetés). A probléma az, hogy mindig a legjobb barátnőjével van, akit szintén bírok, de ebből a szempontból hátráltató tényező... olyannyira, hogy egy 12 órás műszakban nem tudom elkapni úgy, hogy egyedül van...


A kezdeti lovagias gesztusok (pl. vettem úgy energiaitalt, hogy ebédnél az éterbe mondta, hogy de jó lenne... el is pirult) után jöttek az utalgatások egy randevúra. Sajnos a barátnője miatt kénytelen voltam (bár nagyon nem akartam így) Messengeren megkérdezni, hogy van-e kedve randizni, erre az a válasz jött, hogy "nem tudom, majd megbeszéljük".


Amikor másodjára utaltam neki, hogy "szólj, ha van kedved találkozni a városban, meghívlak", az volt a válasza, hogy oké (de ötlet nem jött).


Én úgy gondolom, most egy kicsit (kb. egy hetet) várok, majd utoljára teszek egy kísérletet élőben (megpróbálom megoldani), az elől nehezebben tud kifarolni.


Kis összegzés.

Amik az ügy mellett szólnak: gyakran válaszol vissza írásban, bírja a humoromat, érdeklődik is, mi van velem, felkínált már kaját is az övéből ebédnél, stb.


Az egyik fülem azt sugallja ez az elhalasztott randi lehet, hogy összejön, csak lehet félénk, és időre van szüksége, vagy tényleg elfoglalt. Ugyanakkor a másik bizony-bizony azt, hogy csak nem meri kimondani a nemet, és csak barát akar maradni...


Persze sok emberrel beszéglettem, de azért még több véleményre kíváncsi lennék. Mit gondoltok? Van valami javaslatotok? Köszi a válaszokat! :)



2022. jan. 22. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Barátzónában vagy. Bír, de mint pasihoz nem vonzódik hozzád.

Korrekt, mert csíp, de nem kavar. Aranyos.

2022. jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább azt gondolom, hogy haverkodni akar. Ha nem így lenne, örült volna a meghívásodnak, és nem azt mondja, hogy majd megbeszélitek...
2022. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Kétszer kérdezted, nem lépett. Engedd el.
2022. jan. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
A nőknél a "nem tudom" az a "nem"-mel egyenlő. Az, hogy nem egyenesek sokszor, azt el kell fogadnod sajnos és meg kell tanulnod olvasni a sorok között.
2022. jan. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Én nő vagyok, szóval így írok véleményt.

Amikor ennyi idős voltam, mint ez a csaj, én is így ráztam le a fiúkat, ha nem akartam randizni velük. (Nem mertem nemet mondani.) Mostmár természetesen egyenesen megmondom, hogy nem.

Szóval nekem ez alapján úgy tűnik, hogy nem akar menni. De próba szerencse, hátha tényleg csak félénk!

2022. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

""szólj, ha van kedved találkozni a városban, meghívlak", az volt a válasza, hogy oké (de ötlet nem jött)."

Se ötlet, se nem szólt, hogy van kedve?


Én tennék mg egy próbát, konkrét javaslattal, és hogy van-e kedve igazi randira jönni.


Azt jól tetted, hogy mondtad, hogy meghívod.

2022. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


6-os válaszoló: se... se... sajnos... :( Alapvető, hogy meghívom, ettől randi a randi, hogy meghívja a fiú a lányt.


Én is így vagyok vele, ha majd jön legközelebb munkába, mindenképp teszek egy próbát! De a célzásokból elég volt szerintem, csoki stb. nélkül kérdezem meg...

2022. jan. 22. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne eroltesd, epp az ellenkezo hatast ered el. Varj 1-2 hetet es akkor terj vissza ra ovatosan, viccesen h na megjott az a kedv a talihoz esetleg?

Ha nagyon akarna Teged akkor mar egyertelmu igent mondana es otletet stb. Valoszinu ez egy burkolt nem. Ha azonban bizinytalan akkor minel jobban loholsz utana, annal kevesbe tunsz jopasinak. Legyel vicces incselkedo kedves 1-2 hetig hatha puhul es csak ezutan kerdezz ra felkomolyan

2022. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!