Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig fog tartani a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fog tartani a jelenlegi reménytelen helyzet férfiként?

Figyelt kérdés

Minden nap leírják többen is, hogy egyre nehezebb csajozni, egyre magasabbak az elvárásai a nőknek stb. Nem írom le, hogy miért és nem is akarok a tényről vitázni, mivel más kérdés alatt már megtettem.


Meddig fog ez tartani? Van rá lehetőség, hogy később javulni fog a helyzet valamiért? Nem romolhat semmi sem örökké.



2022. jan. 23. 00:47
A kérdező szavazást indított:
Csak rosszabb lesz. Az alfa generációban már az lesz az alap, hogy a férfinak nincs nője, viszont be fogják érni metaverzummal meg műanyag babákkal.
Ennek politikai változás lesz a vége egy olyan kormánnyal, ami helyreteszi a piacot.
A változást az fogja hozni, hogy a férfiak többsége ki fog esni a munkaerőpiacról, aztán a sok egyetemet végzett nő rámegy a megmaradtakra.
A javulást európai kolóniák fogják hozni a harmadik világban. Alap lesz, hogy ha szexelni akarsz, költözöl. A nemzetállamoknak amúgy is vége lesz.
A gazdasági világválság és az ezzel járó szegénység hatására megváltoznak a nők és felhagynak a hipergámiával.
31 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
14%

Nem fog változni. Ezt hozta a digitális kor. A szabadság korlátlan. Amit a férfiak tehetnek, hogy próbálják magukat jobb helyzetbe hozni.

De, milyen hisztit fognak itt lenyomni a nők...

2022. jan. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
18%

A társadalom összeomlásáig fog tartani

Addig viszont semmi javulás nem várható

2022. jan. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
84%
Neked kérdező örökké, de meg is érdemled. ;)
2022. jan. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
87%
Olyan bszott nehéz összeszedni magad?
2022. jan. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 A kérdező kommentje:
2: Az összeomlással az a gond, hogy már Rákosi is mondta, hogy a nyugati világ hamarosan összeomlik, ha minden így megy tovább. Ehhez képest még a világjárvány se hozta el.
2022. jan. 23. 01:05
 6/75 anonim ***** válasza:
100%
én már most elvagyok egyedül a számítógépes játékokkal
2022. jan. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
26%

Ebben az országban csak romlani fog a helyzet, mert a nők egyre csak költöznek kifele külföldi pasikhoz, az itteni férfiak meg ahelyett hogy megmarkolnák a töküket és ők is külföldi nő után néznének, ehelyett csak még jobban meg akarnak felelni az egyre kevesebb itteni nőnek.

Szóval ebben az országban 100% hogy csak romlani fog a helyzet, méghozzá rohamosan.

2022. jan. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:
Külföldön se jobb a helyzet. Amit látok, hogy a jobb nyugati pasik ide jönnek csajozni, mivel ott már nem tudnak.
2022. jan. 23. 01:21
 9/75 anonim ***** válasza:
10%

Igen, és én örömmel nézem végig ahogy szenvedtek. :)


37F incel

2022. jan. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:

A férfitöbbletben, mint a fő problémában mondjuk én nem is nagyon hiszek. Ha ez lenne a fő probléma, nem romlott volna a helyzet ennyit ilyen rövid idő alatt.


Maximum azt tudom elfogadni, amit az egyik válaszoló írt korábban, hogy a férfitöbblet a mag, amiből kiindul az egész. A fa viszont az instagram és a swipe appok.


A külföldi nő úgy működhet, ha a harmadik világba megyünk. Amikor teszteltem, nyugaton kevesebb matchem volt, míg Kenyában több. Az utolsó csókom is egy dél amerikai lánnyal volt.

2022. jan. 23. 01:25
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!