Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne egy államilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne egy államilag szabályozott etikus társkereső és a Tinder betíltása?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Tinder algoritmus azokat a férfiakat jutalmazza, akiknek amúgy is jól megy. A többieket meg bűnteti.


Mi lenne, ha fordítva lenne. Mondjuk ha csak egy darab állami társkereső lenne és egy férfinak egy héten maximum 5 matche lehetne, utána a többi nőnek nem mutatná meg a profilt, ezzel esélyt adva a többi férfinak is.


Ezenkívül az algoritmus bűntetné a sikeres profilokat és segítené a sikerteleneket azzal, hogy az előzőket kevesebb, utóbbikat több nőnek mutatná meg.



2022. jan. 24. 12:41
 61/102 A kérdező kommentje:
59: Te miről írsz? Mindjárt jön a "szexrendőrség" is (--nem én találtam ki, ti írtátok hogy azt akarom)
2022. jan. 24. 20:28
 62/102 anonim ***** válasza:
90%

Voltam pár évet egyedül…de sose kívántam meg olyat akit amúgy sem tennék🤷🏻‍♀️


Mindenki eldöntheti hol akar és hol nem, illetve kivel és kivel nem ismerkedni.

2022. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/102 anonim ***** válasza:
90%

De ilyen nincs a nőknél, hogy túl vannak pörögve. Akkor sem nedvesednek valakire, aki nem jön be. Van ezerféle vibrátor, ami hibátlanul elvégzi a munkát.


Miért nem nézel ki jobban?

2022. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/102 anonim ***** válasza:
90%
Vibrátor, egy másik nő, ex….😂 mindig van választék, annyira még sosem voltam kiéhezve hogy bárkivel beérjem.
2022. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/102 anonim ***** válasza:
88%
Szóval úgy néz ki, a valóságban nem működnének a mástól lopott ötleteid, kérdező.
2022. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/102 A kérdező kommentje:
Ezt nem loptam, ez saját ötlet.
2022. jan. 24. 20:34
 67/102 anonim ***** válasza:
85%
Ezt nem hangoztatnám.
2022. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 A kérdező kommentje:

67: Pedig nem bántom senkinek semmilyen jogát vele. Csak betíltok egy rohadt appot, ami tönkretette az életemet.


És helyette hozok egy másikat, ami vagy üres lesz teljesen, vagy nőt találok rajta.

2022. jan. 24. 20:43
 69/102 anonim ***** válasza:
79%
#68: nem tiltasz te be semmit. Maximum az álomvilágodban. Mondom ezt úgy, hogy soha egyetlen társkeresőre sem (Tindert is beleértve természetesen) voltam / vagyok fölregisztrálva, és ezután sem leszek.
2022. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/102 anonim ***** válasza:
92%
De csak mert te nyomi vagy, nem fognak egy appot megszüntetni. Az, hogy gyenge vagy magadon változtatni, már rengeteget mondd el rólad.
2022. jan. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!