Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire nehéz ilyen nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz ilyen nőként társat találni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt években az egyetem jelentősen elvette az időmet a társkereséstől, meg a karantén. Most hogy egy félévem van hátra és van lehetőségem belekezdtem a társkeresésbe. 24 éves nő vagyok, ambiciózus, de karrierista semmiféleképpen sem, sokat jelent számomra, hogy szakmailag fejlődjek és legyenek sikereim, nem csak beragadni szeretnék a munkámba majd, mert nem ezért güriztem meg szenvedtem. Meg fejlődés nélkül a jó életszínvonalhoz szükséges pénz se fog jönni. Alapvetően a generációmból is kilógok, azt mondják rám, hogy korosztályomhoz képest érettebben gondolkodok. Amolyan ambivertált vagyok, nem vagyok bulis, se élettelen. Értelmesnek tartom magamat, meg viccesnek, akivel kulturáltan lehet vitázni, sok időt töltök a gép előtt a szakmám miatt, de többre értékelek egy jó beszélgetést/társaságot, egy könyvet, filmet, vagy a szabadban töltött időt a kockulásnál. Elég átlagos életet élek.


Az lenne a kérdésem, hogy a fentihez hasonló céltudatos, önmagát vmire tartó értelmes nők nehezen találnak manapság megfelelő társat egy párkapcsolathoz, főleg ha nem a magány miatt vágyik egyre?


Nem mondanám, hogy olyan sokat ismerkedtem volna eddig, de többnyire az a problémám eddig, hogy a másik önbizalom hiányos, vagy/és nem kifejezetten filantróp, emellett egy csomóan kockák vagy/és magányosak olyannyira, hogy azért keresnek párt, hogy csak legyen vki, aki ad egy ölelést. Meg van egy leszaromságuk az élet felé. Én meg egy hozzám hasonló értékekkel rendelkező férfit keresek, külsőre is pont az átlagos pasit húzom be tinderen is, aki nem a fogyatékos képet tölti fel magáról, vagy azt a látszatot kelti magáról a képeivel, hogy mennyire menő életet él és mennyi pénze van. Tinderen is többnyire ez a két kategória van jelen, a többi társkeresőn meg a 32+-os pasik írnak. Külsőre nem vagyok csodaszép, de ronda sem, hanem átlagos. :D Elég sokéves munkának látom, hogy találjak egy nekem megfelelő pasit, akiben önmagamat láthatom. Meg nehéz elhinni, hogy az ilyen férfiak napvégén munka után még tárkereséssel küszködnének, vagy nem tudom. Ha valaki rálát erre nálam jobban annak megköszönném a véleményét/tapasztalatát.


Nem társkereső hirdetésnek írtam ki a fentit, úgyhogy légyszi a privátokat ne, nem ismerkedek gyakorin.



2022. jan. 25. 12:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Én meg belegondoltam, hogy én pont ebből akarok kikerülni, ebből a kockaságból, mert csak negatív hatással volt rám. :)"


Minél inkább elütsz az átlagtól és a nagy többségtől, annál nehezebb társat találni. Akkor is, ha topmodell vagy vagy férfioldalon adonisz.


Én magam is észreveszem férfiként, pedig csak igyekszem egészségesen élni és sportolni és már lecserélődött teljesen a korábbi baráti köröm, eltávolodtak tőlem emberek, amit egyfelől nem bánok, mert sehova sem vezet a hétvégi piálgatás meg a szemét ételek fogyasztása, főleg, hogy mióta egészségesebben étkezem még pénzben is jobban jövök ki, mintha a szemetet tömtem volna magamba a gyorséttermekben.


És ugyanúgy két világ között rekedtem, mert nincs 6pack meg 50-es kar, maratont sem futottam még le és nem is tervezem, illetve nem 2 óránként eszem a csirkemellet rizzsel és különböző porokkal sem turbózom az étrendemet. Tehát az új világba, amihez közeledtem nem illek bele és nem is akarok teljesen, viszont a régihez sem akarok már visszatérni, amikor huszonéves emberekkel azon vitatkozom, hogy várjunk 8 percet a buszra vagy sétáljuk le, vagy mikor azért nem akarnak valami szabadtéri elfoglaltságot, mert nem viszi ki a seggüket a kocsi a helyszínre.


A filantrópnak más a jelentése, amire te gondolsz, az inkább a figyelmes a környezetére, interperszonális intelligencia.


Fiatal lehetsz még, de nem értem, hogy a 30-as korosztályról miért asszociálsz a sugar daddyre. Valóban, ahogy öregszik a férfi, egyre több lesz közöttük, akinek sok pénze lesz így vagy úgy (akár örökségből), így szembetűnőbbek lesznek azok, akik státusszimbólumokkal akarnak villantani, hiszen az adott korosztályban egyre többen lesznek, de egyrészt ez inkább 40-50 fölött hangsúlyos, amikor már végleg el szokott dőlni, hogy valakinek felfelé vagy lefelé lejt a pálya, illetve amikor már az átlagos edzettségű, jó genetikájú férfi is észreveszi a hanyatlás jeleit egyre erőteljesebben és beindul a kapuzárási pánik.

2022. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!