Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél tanárral?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal és amúgy nem lenne vele különösebb baj, de nagyon visszataszító a gondolat, hogy képes 6 év egyetem után, mesterdiplomával bejárni tanítani havi 170 ezer forintért. 26 éves és még a szüleivel él, ő is tisztában van azzal, hogy ebből a fizetésből sosem kezdhet önálló életet, mégsem vált.


Szóval nem tetszik, hogy ennyire nem tesz a jövőjéért... Én egy szakmával a háromszorosát keresem ennek, mégis a mai ingatlanárak market mellett elég kilátástalannak látom a dolgokat.


27/F



2022. jan. 25. 20:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%
A helyedben biztos nem. Sokat elmond az emberről a helyzete, főleg idősebb korban. Főleg úgy, hogy te neked magasabb a státuszod, én ilyenkor gyanakszom, hogy a nő engem szeret e igazán. De ha normális ember és értelmes, akkor jó.
2022. jan. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég megalázó, hogy ennyit keres egy tanár. Gondolom szereti a munkáját, azért ölt bele ennyi időt és energiát a tanulásba. Ha neked a pénz fontosabb akkor járj mással.
2022. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
jobban jár nélküled
2022. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval nem tetszik, hogy ennyire nem tesz a jövőjéért..."


Mármint hogy elvégzett két alapszakot pedagógiai minősítéssel mester fokozaton?


Amúgy itt is nagy a szórás. Lehet, ha szerencsés szakjai vannak, csak azt az 5 év röghöz kötési időt akarja letanítani, ameddig át nem mehet másik munkakörbe, hogy ne kelljen majd 4-5 millió forintot zsebből visszafizetnie.

2022. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

"Mármint hogy elvégzett két alapszakot pedagógiai minősítéssel mester fokozaton?"


Nekik egyben volt a képzés, osztatlan mesterdiplomát kaptak, nem pedig alapszakon.

2022. jan. 25. 21:49
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Nem érted... A tanáris ugyanazon a képzésen van az első 3 évben, mint az alapszakosok. Tehát egy matek - fizika tanárnak el kell végeznie a matematika és a fizika alapszakot is, majd ezután választ konkrét pedagógiai szakirányt.
2022. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Attól még rosszabbul keres, mint egy diákmunkás a Mekiben... Nem tudom figyelmen kívül hagyni, hogy ennyire nem érdekli a jövő. Vagy csak el akarja tartani magát.
2022. jan. 25. 21:55
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
De ezt miért nem tőle kérdezed meg? :D
2022. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem kérdezhetem meg, hogy "azért ismerkedsz, hogy legyen, aki eltart?"
2022. jan. 25. 21:57
 10/26 anonim ***** válasza:
98%

Pedig megkönnyítenéd a dolgát vele. Nyilvánvalóan a te pénzed miatt tanult 5 évet. :D


Minek vagy vele, ha ennyire lenézed emiatt? Nyilvánvalóan nem ilyen ember való hozzá.

2022. jan. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!