Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok,nők,asszonyok! Ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,nők,asszonyok! Ismerkednétek olyan pasival,akinek volt 5 kapcsolata,de,amikor nem volt kapcsolata prostizott és összesen 29 prostit meglátogatott?

Figyelt kérdés
A multkor randiztam párszor egy nővel,amikor bevallottam,hogy voltam prostival,köddé vált...

2022. jan. 26. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Kuka. Eleve a porstizás miatt is, plusz a túl sok szexuális partner nálam már önmagában is elfogadhatatlan. Nekem sem volt sok, tehát hasonló típust kerestem.
2022. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem sem elfogadható dolog.
2022. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
29? Az egy kissebb vagyon.. inkább gyűjts vmi jó autóra és tuti lesz nőd!
2022. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Juj, nem. Ez baromi sok.
2022. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Nem hinném, hogy egyezik az értékrendünk.
2022. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem egyezik a szexualitásról valott képünk, meg valószínűleg az értékrendünk sem.
2022. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha 1x-2x nagy elkeseredésében / szexszűkében elmegy, oké... de 29 prosti (és nem alkalom, az még lehet több is)... ez már nekem nem férne bele.
2022. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amennyit elk*rválkodtál, vehettél volna belőle egy kocsit. Kizárt hogy össze jöjjek ilyen emberrel.
2022. jan. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell erről beszámolni egy nőnek se a randin! Össze se tudnám számolni hogy hány prostinál fordultam meg! Ha valakivel sikerül összejönni, akár alkalmira is, akkor erről mélyen hallgatni szoktam. Legközelebb te se kotyogj ki ilyesmit mert csak elszalasztasz egy p..cit! Mellesleg a nőket se kell félteni. Nem fogják bevallani hogy megvoltak 50-100 vagy még több pasinak!
2022. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!