Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok adni hasznos tippeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok adni hasznos tippeket ismerkedéshez ?A lényeg lent, bocsánat a kisregényért de úgy éreztem rendesen körbe kell írjam a helyzetem

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést már feltettem csak rájöttem hogy rossz rovatban.(Nem nagyon használom az oldalt) Gondoltam felrakom ide itt hátha többen megnézik és tudnak hasznos tanácsot adni. Előre is köszönöm !


Próbálok ismerkedni mióta felkerültem Pestre (barátkozás és társkeresés vagy esetleg alkalmi dolog egyaránt cél) de nem megy valami fényesen. Nagyon sokszor látok olyan lányokat vagy lányt akihez tök szívesen odamennék akár kocsmában vagy egyetemen vagy akárhol de úgy érzem ilyenkor mindig, hogy valami creepnek néznének aki rájuk nyomulni akar, vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg máshogy... Nekem ez olyan furcsa , hogy pl egy kocsmában odamegyek valakihez(vagy akárhol máshol) és odaülök hozzá vagy megkérdezem hogy meghívhatom e egy italra,ilyenkor mindig kellemetlenül érzem magam már attól is ha belegondolok meg "gáznak" mintha túl béna lennék vagyis ezt gondolom hogy másoknak egyből ez lenne a benyomása. Pedig mások szerint jól el lehet velem beszélgetni meg vicces vagyok jó fej és nem vagyok egy kimondottan csöndes típus csak sajnos ehhez az kell hogy kényelmesen érezzem magam, mert amikor hozzánk oda ül egy barátom ismerőse bemutatkozunk és ha van valami közös téma akkor mér tok jól el tudunk beszélgetni de én magamtól meg nem tudok egyszerűen ismerkedni legtöbbször kudarcba fullad a próbálkozásom ha sikerül is társalgásba kezdenem akkor meg mintha kicseréltek volna és néha azt se tudom mit mondjak.


Lányok tényleg ha odamegy hozzátok valaki akit még sose láttatok ti mit gondoltok magatokban ? Örültok neki ? Vagy szívesen fogadjátok mások közeledését legyen a célja barátkozás vagy társkeresés ? Van valami tanácsotok ? Fiúk titeket is kérdezlek van valami tippetek hogy hol vagy hogyan lehet effektíven ismerkedni ?Elvileg átlagos kinézetem van valaki szerint helyes vagyok nem tudom de a külsőm tuti nem ok a kudarcra, viszonylag sok minden érdekel, nyitott vagyok "vicces figura" állítólag csak elveszve érzem magam itt az ismerkedés terén. Előre is köszönöm a segítséget! :D 21/F


Utóirat, nem vagyok egy magányos alkat, sok barátom van azért viszonylag csak ezek általában még gimiből vagy egyéb helyről valók pl kosárlabdacsapat ahol elkerülhetetlen volt a szocializáció, most egyetemen is nyilván szereztem 1-2 barátot csak úgy érzem hogy kevés és a lányok eléggé hátrányba vannak mert velük egyszerűen úgy érzem hogy nem tudok komolyabb kapcsolatot kialakítani legyen az baráti vagy komolyabb. Rengeteg olyan embert látok akiknek a társasága nagyon vegyes ami tök jó meg a hangulat is sokkal jobb ha egy társaságban több lány van mint 1 de nekem valahogy így az évek alatt nem sikerült annyira ezt kialakítani. Vannak lány barátaim összesen kettő :/ és emiatt kicsit rosszul érzem magam aztán lehet full kretén vagyok és majd alakul idővel de nem tudom jelenleg kicsit bánt a dolog, és ja csajoznék is de azt fentebb leírtam mi a gond. Mégegyzer bocsánat hogy ilyen hosszú lett



2022. jan. 27. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Ha jól nézel ki a nők mennek oda hozzád. Ha eddig ez nem történt meg, akkor olvass a sorok között.
2022. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj tarsasagba, ha mar van 1-2 baratod konnyebb lesz megismerni uj csajokat ilymodon.
2022. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!