Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehetek az alkoholista apa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek az alkoholista apa miatt k*rva? Vagy rám találhat a szerelem?

Figyelt kérdés
18 évesen egy pasas egyéb hirdetésére vesztettem el, védekeztünk. Azóta is csak futó kapcsolataim voltak.

2022. jan. 28. 17:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Nem.

Altalaban molesztalt gyerekekbol lesz az.

2022. jan. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

A molesztalt fiugyerekekbol meg pedofil lesz

1.voltam

2022. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

okozhat problémákat pl. kapcsolódással

ha úgy ézred, hogy kisiklott az életed, pszichológus segíthet

2022. jan. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
A húgom veled egykorú és a mi apánk is alkoholista volt és hát elég szar apa. Ő nem kva lett, hanem még a mai napig szűz. És ráadásul kényszerbeteg is lett (aki naponta 100x mos kezet és hasonlók) és otthon van, nem is tanul, nem is dolgozik.
2022. jan. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hat, amikor tinikent megtudtam, hogy az apam megcsalta anyamat, bennem nagyon osszetort egy vilag, mert annyira csaladcentrikus volt mindig. Raadasul engem is csaltak mar meg haromszor is, pedig sosem voltam az a sarkany baratno, aki sehova nem engedi a pasijat. Na en ott dontottem el, hogy nekem nem kell komoly kapcsolat, tobb csalodas, egyszeruen nem akartam mas kezebe adni az erzeseimet megegyszer. Ra par evre megimertem a mostani paromat, de meg mindig kotodesi problemaim vannak, pedig 6 eve egyutt vagyunk, egyszeruen megijeszt, hogy kotodok hozza, mert nem akarok kotodni, erted.
2022. jan. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%
Legyél okos. Az én családom is az. Én tanulni és dolgozni kezdtem.
2022. jan. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy?
2022. jan. 29. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7es 25 vagyok.
2022. jan. 29. 04:13
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Amire egy embert nem úgy kényszerítenek, azt saját elhatározása alapján teszi. Nem más miatt, ő dönt így. Dönthetne másképp is.
2022. febr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
9. Taníts még mester. Jó tudni, hogy életünk első 20 évének, hogy hol milyen családi körülmények között növünk fel, miket tanulunk meg ezeknek semmi köze ahhoz kikké válunk.
2022. febr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!