Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gattyánt rá lehetne venni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gattyánt rá lehetne venni, hogy felkarolja az incelproblémát a kampányában?

Figyelt kérdés

Elvileg ő látott mindent. Látta, ahogy egyre több férfi kényszerül arra, hogy internetes szolgáltatásokat vegyen igénybe. Aztán azt is látta, ahogy az oldala semmivé vált az Onlyfans elterjedésével.


Gattyán egy vállalkozások szempontjából tönkrement férfi, aki látja a párkapcsolati piac jelenlegi helyzetét és ez őt is frusztrálja az oldala elvesztése miatt. Most a Fidesznél keresett menedéket, de ettől függetlenül lehetséges, hogy többe is benne lenne, mint hogy simán a digitális átállás mellett kampányoljon.



2022. jan. 28. 17:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
100%

"Én jó fiú voltam, de úgy nem kellettem senkinek. Most már rossz fiú leszek."


Csak hiszed, aki valóban jó, abban fel sem merülnek olyan gondolatok, mint benned. Semmilyen körülmények között. Te csak megjátszottad magad, vagy csak simán nem mertél máshogy viselkedni.

2022. jan. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
78%
A liveJasmin egy havi szinten 200 milliós látogatottságú oldal. Ez nem a "tönkrement" szint, szerintem. Összehasonlításképp Musk Tesla oldalának látogatottsága 17 millió havonta.
2022. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal messze van a tönkremenéstől: [link]
2022. jan. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:
Én személyesen onlyfans -ra mentem.
2022. jan. 29. 13:10
 55/66 A kérdező kommentje:
Nem hiszem el, hogy megy még az a fos
2022. jan. 29. 13:12
 56/66 anonim ***** válasza:
100%
Azért megy, mert támogatjátok. ;) Talán nem kéne rámenned, ahogy más férfiaknak sem.
2022. jan. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:
56: Most találtam Onlyfans -on egy igazi amerikai nőt. Egy igazi gyerekkori álom kb. És a kevés pénzért ő simpel engem, mert alig van followerje.
2022. jan. 29. 13:15
 58/66 anonim ***** válasza:
100%
Panaszkodsz az onlyfans-ra, majd támogatod azt? Te ennyire buta vagy? :)
2022. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
Az Onlyfans azért jó, mert megváltozik rajta a dinamika a férfiak és a nők között. Te vagy az isten. Akármilyen baromságot írsz, tetszeni fog a lánynak.
2022. jan. 29. 13:18
 60/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy az isten, hanem a pénzed. Ha holnap meghalnál senkit nem érdekelne, majd jön az új kuncsaft. A lánynak legfeljebb a pénzed tetszik, lényegtelen, hogy kitől kapja.
2022. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!