Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek képet kitenni magamról egy társkereső oldalon,mert félek,hogy lelopja valaki.Viszont így sokkal kevesebb az esélyem arra,hogy valakitől levelet kapjak,és lehet hogy ezen a társkeresőn is megszűnik a kép nélküli adatlap. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokan azzal támadnak, hogy biztos csúnya vagyok, vagy kamu,azért nem merek képet kitenni magamról. Viszont, amikor korábban másik felületen tettem ki,egy teljesen hétköznapi fotót, láttam több helyen teljesen más névvel,és adatokkal..Mit lehet ilyen esetben tenni?
2022. jan. 29. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el személyesen ismerkedni.
2022. jan. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán jó megoldás lehet, ha olyan képet teszel fel magadról, amin nem vagy felismerhető, de az alakod látszik és a bemutatkozóban ígérsz képet emailben.
2022. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2/2-es. Ezzel a megoldással (mármint,hogy nem vagyok annyira felismerhető), bepróbálkoztam,mert az admin leszedte mondván,nem vagyok felismerhető rajta. De köszönöm a tippet.
2022. jan. 29. 17:44
 4/5 A kérdező kommentje:
de az admin leszedte*
2022. jan. 29. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a társkereső oldalak szeretik ezeket a képeket egymás között cserélgetni. A legjobbak a kamu profilokhoz, mert (ezt nem sértésnek szánom) hétköznapi lányok és nők vannak rajtuk és nem arc/bikini modellek. Ír hozzá egy nevet, némi bemutatkozást, szerencsétlen férfiak pedig vásárolják az előfizetést, hogy tudjanak neki üzenetet írni.
2022. jan. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!