Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nem kezd ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem kezd ez az oldal egyre inkább egy incel fórumra hasonlítani, ahol a sikertelen férfiak folyamatosan szidják a nőket és gyűlölködnek? Mi lehet ennek az oka? Mert nőktől valamiért nem látok ilyesmit..

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 14:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
csak néhány balfasz sír itt. sosem volt még ennyi pénz az embereknél mint manapság, nagyon jó az életszínvonal is, szóval párkapcsolatot is jóval könnyebb kialakítani manapság
2022. jan. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%
De igen.
2022. jan. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Én úgy látom hogy mind a két nemben rengeteg feszült - a magány és a szexuális frusztráltság miatt - ember van. A nők azt hiszik hogy csak a tökéletes nő kel el, ezért kizárják magukat a piacról, közben utálják a férfiakat mert nem találják meg őket.

A férfiak meg rengeteg nőre írnak rá, és a rengeteg elutasítás miatt feszülnek be, és nyilván ők is először az olyan típusú nőket keresik akit a médiában látnak.

Nem találja meg a zsák a foltját, nyilván nem jut mindenkinek a legszebbek közül, és mondjuk ki sokszor a legszebb mellett is tudunk nagyon boldogtalanok lenni - nemtől függetlenül.

Tény hogy az anonim felhasználás miatt sok férfiból kijön itt ez a depresszív kaki, amivel nem éppen fog tudni becsajozni.

És én is régen rairtam pár úgyse kellek senkinek lányra, a legtöbb még csak nem is válaszolt...

Kicsit hosszú lett bocsi, egy szó mint száz, száz szerintem ez 50-50.

2022. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Nem, szerintem csak te akarod szítani a tüzet.
2022. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Én többnyire csak olvasgatok itt pasasként, de amit bizonyítottan nők reagálnak itt bármire is, az is eléggé bicskanyitogató stílusban történik.

Szóval ez egyfajta válasz-reakció, ami nem igazán ér véget.

2022. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
Én csak azt látom hogy bármelyik incel kérdést gyűlölködő nők fossák tele a szar véleményükkel
2022. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%

"nagyon jó az életszínvonal"



Azt hallottam, hogy jegyrendszer van lassan kialakuloban nalatok Magyarorszagon.....



37F incel

2022. jan. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

#8:


Nálad pedig sorban állnak a nők.

2022. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem, csak van pár zakkant, akik ontják magukból a gyűlölködő kérdéseiket és kommentjeiket.
2022. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
15%

A párkapcsolati piac eltolódása az oka, mivel a közösségi média és a swipe appok miatt a nők elvárásai az egekben, a való életben is mielőtt valaki leírná.


Minek is jönnél össze nőként a való életben egy hozzád hasonló gondolkodású átlagos férfival, ha interneten a legjobb pasik közül válogathatsz.

2022. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!