Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 feletti férfiaknak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti férfiaknak, akiknek itt nincs párjuk, családjuk! Nektek nincs néha hiányérzetetek, hogy mivel ti is benne vagytok a korban és azt látjátok, hogy 5/4 ismerős nő (férfiaknál ez olyan 6/4 kb) már elkelt és gyereket vár, vagy van neki?

Figyelt kérdés
Nem rossz néha a dolog? 36 F. Azért 35, 40 felett nem kellemes úgy menni már partyzi (bár az már 25 felett is néha gáz, mert lassan csak tizenévesek vannak ott) vagy ide-oda, hogy mindig csak egyedül vagytok.
2022. febr. 2. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%
Tudod, volt az a ducibb, nem annyira szép csaj! Na őt nem kellett volna kidobni!
2022. febr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Egy férfi sosincs ilyen szempontból "benne a korban". Egy férfi még az 50-es éveiben is bőven ráér apává válni ha akar. Minket nem sürget a biológiai óra ilyen szempontból.

George Clooney is 57 évesen lett apa.

2022. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Arról nem is beszélve, hogy a férfiak azok csak sármosodnak a kor előre haladtával, egyre vonzóbbak és kelendőbbek lesznek.
2022. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

40 felett vagyok, és áldom a sorsot, hogy egyedül vagyok.


Így nincs felesleges lakáshitelem, nincs gyerektartás meg idióta ex-nej.

Nincs jelenlegi feleség, aki folyton nyaggat és hitelekbe ver.

Nem kell kombival járnom, nem pofázik bele, hogy mit egyek a koleszterinemre, járhatok csajozni, szabad vagyok.

2022. febr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Ha hiányérzetem van, csak feljövök ide, és elkezdek olvasgatni, hogy milyen "csodálatos" párkapcsolatok vannak.:) Aztán végighallgatom a kapcsolatban lévő haverjaim siránkozásait, és már rá is jövök, hogy milyen jó nekem egyedül!:)


Amúgy az 1-es vajon mit akar mondani?

2022. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

#5

Hogy megy itt a nyivákolás, hogy egyedül maradtatál 40 eves korodra! Hát lejjebb kellett v.na adni a külsővel szemben támasztott elvarásokat, es akkor most nem lennél egyedul

2022. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

de van


az első nem tudom milyen dagadt nőről beszélt, nem dobtam ki senkit

2022. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én sem dobtam ki senkit, 3 barátnőm engem dobott egy-egy jobb, tehetősebb pasiért. Én csak az az átlag nettó 250-300 ezres pasi vagyok, nem az 5-600 ezres mérnök. Persze ez sem mentség, mert rengeteg ismerős nem keres 4-5-600 ezreket és évek óta szépen él a feleségével, családjával. Mondjuk több az elvált ismerős is. Az maga lenne a rémálom, ha átlag bérből még gyerektartást is fizetnem kellene.
2022. febr. 2. 16:35
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

ha ez vigasztal, 4-5-600 ezreket keresve se kellek senkinek


olyan, mintha nem is ezen múlna XD

2022. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
37%

En is ilyen 40 feletti ferfiakat ismerek mint a 4.


Van házuk vagyonuk es csajoznak össze vissza. Es áldják a sorsot, hogy nem csinaltak fel senkit.

2022. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!