Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik senki? Valaki járt hasonló cipőben? N

Figyelt kérdés

Látok nagyon helyes pasikat, de még akkor se tudnám elképzelni, hogy bármi is lehetne köztünk. Van ideálom, de még az sem tetszik, aki teljesen megtestesíti ezt. Volt egy hosszú kapcsolatom, nem tudom, hogy ez az oka. Egyszerűen senkivel nem tudnám elképzelni, még valami félistennel se lépnék semmilyen kapcsolatba.


22n


2022. febr. 2. 21:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
0%

Same here sister.

Monjduk félistennel már lennék együtt valamennyire. De főleg teljes isten kéne.

Ha nem képes feloldódni a végtelenben, egyé lenni velem, akkor már nem is igazán akarom.

2022. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem a külsőbe leszel szerelmes. Valószínűleg, ha megismernél fokozatosan valakit, aki a személyiségével megmozgat valamit, nem lennél érzéketlen. Csupán külső alapján én se tudnék rajongani senkiért. Onnantól lesz valós, szerethető személy számomra, hogy megismerem.
2022. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

#9 pontosabban mire gondolsz?


#10 rohadtul nem voltam elkényeztetve, nem részletezném neked. Nem én vagyok az istennő, akit meg kell hódítani. Köszi a válaszod, de ha nem tudsz érdemben hozzászólni kérlek távozz. És nem pontoztam senkit.

2022. febr. 2. 22:20
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

Ne foglalkozz az incelekkel itt. Engem is bántottak mentálisan a kérdésemmel amikor ki írtam.


Én is ugyanígy érzek mint te kérdező. Van egy idálom, akiről álmodozok, elképzelem milyen. És a valóságban pedig nem találok ilyet.


Vagy is van egy szerelmem, de ő már mással van és én még mindig szeretem. Lehet te sem léptél még túl az előzőn és ezért nem kell senki.

2022. febr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
35%

#9 Arra gondolok, hogy érzelmileg vagy kiüresedve. Nincs meg az üzemanyag, ami hajtana, vagy a szikra, ami belobbant, vagy a kettő együt, vagy még más. Talán külsőre nem találod meg azt a személyiséget, aki szimpatikus számodra, aki felkelti az érdeklődésed. Szerintem most téged egy frappáns csajozós szöveggel lehetne felszedni, ami mosolyt csal az arcodra. Talán nem is lenne teljes mosoly jelenleg, talán csak felhúznád a szád egyik sarkát. Talán arra vágysz, hogy valaki számodra szimpatikus személy csak lenyalja a fagyit a szád széléről. (Bocsi, épp fagyit eszek. :D ) De ha már itt járok, és egy számomra szimpatikus lány ezt velem tenné, biztosan finoman visszaharapnák az ajkaba, aztán meg már kitudja. :D ) szóval hol is tartottam? Valami frappáns szöveg, vagy fagyi. :D Vagy valami írtózatosan nagy bunkóság, ami kirángat a mederből, amiben ácsorogsz. Valaki, aki mellett az életed nem unalmas, aki boldogságot, vidámságot, örömöt csempész az Életedbe. Nem tudom, hogy mennyire vagy unalmas, esetleg kiüresedett a hétköznapjaid... Mozogj, táncolj, énekelj... A férfiú, meg csak majd jön magától. :)


29/F

2022. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
63%

Lehet az a bajod kérdező hogy csak és kizárólag engem keresel, és mindenki mást ignorálsz:)

Tudod az igazira vágysz, aki ugye nem lehet más mint én, de mivel velem még nem találkoztál, ezért senki sem vonz.

Türelem kincsem, türelem!

2022. febr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha te rád kell várnia, mind megdöglünk. :D
2022. febr. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Ha te rád kell várnia, mind megdöglünk. :D"

Ugyan te miért halnál bele?

2022. febr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Jah, hogy én megúsznám? Köszi. De azért kár a többiekért, nem gondolod? ;)
2022. febr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
83%

Az én barátnőm 25 évesen még nem volt komoly kapcsolatba és kb szűz volt. Nem fogta meg senki addig, és ráadásul arra kezdett gyanakodni, hogy aszexuális. Aztán megismerkedett velem, nagyon összeillettünk, a szerelem, szenvedély azóta is dúl, szinte mindennap szex is van (azóta is poénkodunk, hogy hogy is van ez az aszexuális dolog? :D ), de ezenkívül tisztelet, támogatás, megbecsülés, őszinte kommunikáció, minden megvan.

Szerintem simán lehet sokaknál, hogy még nem találták meg a hozzájuk illőt, az "igazit".

2022. febr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!