Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nok, mennyire szamit a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, mennyire szamit a ruha marka?

Figyelt kérdés

Szoval, redflag-nak szamit e, ha a ferfinak csak kinai cuccai vannak?


Esetleg, egy kozepkategorias marka (pl Ted Baker, s.Oliver), mar eleg, vagy feltetlenul szukseges valami premium marka, hogy lenyugozzon az adott ferfi?


Nyilvan nem a ruha teszi az embert, de kar lenne tagadni hogy nagyon is szamit.


2022. febr. 6. 01:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
2%

Áááááááááááá, dehogy számít.


Itt a Gyakorin mindig leírják, hogy nem számít a kocsi, jó a 24 éves Opel is, a karóra márkát nem is ismerik, sok pasi leírja, hogy nincs is öltönye,...


Szóval jó ezeknek a kínai és a turkálós is.

2022. febr. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%
A nőknek jobban számít a márka. Szinte mindegyiken Nike vagy Adidas cipő van, a tinilányokon meg Converse. A telefonuk rendszerint Ájfon, egy egyszerűbb teló nem is jó nekik.
2022. febr. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne benne a red flag? Nem költ feleslegesen hülyeségekre?
2022. febr. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Minden cucc kínai. Legyen azért valami alap minőségű cuccban, tiszta ápolt legyen. Nekem soha nem számított milyen márka, csak ízlésesen nézzen ki.
2022. febr. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Nem szeretem a feltűnést, szóval az, ha vlkinek nagy, vagy feltűnő helyen van a màrkajelzés (beleértve magamat is), azt ízléstelennek tartom.

Van 1-2 màrkàs cuccom, de arról én tudom csak, hogy az, mert a címkéjére van írva (Rouge, Fishbone, Rieker...). Megjegyzem, többnyire ezek sem újonnan vannak, hanem pl. a Rouge ruha ilyen ruhàk eladàsàval foglalkozó facebook csoportból, a Fishbone nadràg meg 100 forintért turkàlóból. Felesleges dolgokra nem költök, és védem a környezetet is azzal, hogy nem veszek új ruhaneműt àllandóan. Ezek alól kivétel a fehérneműk meg a zoknik, azokból azért újat veszek, illetve időnként elcsàbulok az Aliexpressen vagy valamelyik boltban szemezgetve, de ugye azok nem màrkàsak.

Van még rengeteg Nike zoknim, azokat kaptam, mert valaki megrendelte, de végül nem volt jó neki, és elajàndékozta nekem őket. Na, magamtól nem vennék Niket, föleg zokniban nem költenék olyanra!!!

Egy dolog van, ami màrkàs, és tudatosan költöttem rà: a futócipőm, mert az egészségem fontos, és egy jó futócipő ezt szolgàlja.

Nekem nem baj, ha màsnak sincsenek màrkàs cuccai, főleg feltűnő helyeken a màrkajelzés, mert legalàbb tudom, hogy nem költ felesleges dolgokra.

2022. febr. 6. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%

#6


Aranyos, van Nike zoknid! Használd egészséggel. Jó minőségű zoknik.

2022. febr. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
iPhone-om van és Nike sportcipőim, Rieker csizmám, de qrvára lesz.arom, milyen márkájú ruhái vannak a férfinak. Akárhogy vergődtök, nem érdekel. Kizárólag azt nézem, hogy néznek ki a ruhái, milyen a stílusa.
2022. febr. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
Én a decathlonos zoknikat szeretem. 🤣🤣🤣
2022. febr. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A nők társadalmi szintjétől, személyiségétől is függ, hogy mennyire néznek le ha kevésbé vagy "divatdiktátor".


Egy értelmes, normális családból származó ember nem nézi le a másikat ha

egyébként igényesen tisztán, korához illő átlagos ruhákban jár!

2022. febr. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag tehetős családból származom, ennek ellenére azt tanították a szüleim, hogy ez kevésbé fontos az átlagos nem egoista embereknek!
2022. febr. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!