Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mi az első szó ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mi az első szó ami eszetekbe jut ha azokra gondoltok akik üzenetben, képeitek alatt nyálaznak, bókolnak éjjel nappal?

Figyelt kérdés
Mit éreztek amikor olvassátok ezeket?
2022. febr. 6. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Fent vagyok egy barátkozós és nyelvtanulós oldalon, a profilomon egyértelmű, hogy ezek miatt vagyok fent és nem párkapcsolati szándékkal. Mégis napi szinten kapom a "You r so beautiful, like an angel, I immedtaly fall in love with you", "hello pretty", "Hi! Sorry, I couldn't stop myself writing for such a gorgeous lady. :)", "Szia! Magyarokkal eszélsz itt? Csak azért, mert én nagyon szívesen megismernék egy ilyen szép lányt!" és hasonlók, el tudod képzelni. Ilyenkor mindig egy megfáradt, unott "Istenem" hagyja el a számat, és vagy tiltom az illetőt, vagy visszaírok, hogy mit szeretne ezzel a bókolással elérni.

Pont tegnap volt egy francia férfi, aki olyan hosszú és nyálas szöveget leírt, hogy nem tudom szavakba önteni neked és mivel azóta tiltottam, bemásolni se tudom. Na ott a "ez de szánalmas" faktor elérte a csúcsot.

2022. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmasnak tartom őket.
2022. febr. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Folyt. köv.:


Ja és nem feltétlenül csak amiatt, mivel abszolút nem tartom férfiasnak, hanem ugyanezeket az ismerősöket hallottam más lányokkal úgy beszélni élőben, mint a sz*rral. Nem szeretem, amikor valaki online nekem eljátssza a Bombivánt, mással pedig egy utolsó prosztó módján vilsekedik.

2022. febr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Szánalmat és undort érzek.
2022. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"... eljátssza a Bombivánt,..."


Bonvivánra gondoltál?

2022. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem, hanem az Irigy Hónaljmirigyes “Bombivánra”.


[link]

2022. febr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek ilyen emberek a környezetemben hál Istennek. :)
2022. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Elkap a hányinger
2022. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs fent sehol képem, sem olyan tartalmaim, ami miatt bárkinek megjönne a kedve írogatni nekem ismeretlenül (nyilván a gyakorit kivéve, ahol az is elég egyeseknek, hogy egy válaszod alapján feltételezhetően nő vagy), de másoknál ezt látva csak szánalmasnak és kétségbeesettnek gondolom őket. Mondjuk úgy nagyjából gimis koromban, az akkori korosztályom részéről láttam utoljára olyat, hogy kommentekben ömlengett volna bárki, hogy ilyen meg olyan szép vagy.
2022. febr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Közönyt unalmat. Inkább el sem olvasom.
2022. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!