Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az,hogy szó nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy szó nélkül lelép sok nő,akiket társkeresőn ismertem meg és utána Facebookon folytatjuk a beszélgetést?

Figyelt kérdés

Több esetben tapasztaltam ezt hogy a beszélgetés közben otthagynak és nem írnak vissza. Valaki elolvassa az üzeneteim,de valaki arra sem veszi a fáradtságot hogy megnyissa.


A legutóbbi csajjal másfél hétig ismerkedtem,írta hogy lassan törölni szeretné magát a társkeresőről,ezért felajánlottam neki,hogy akkor folytassuk Facebookon a beszélgetést. Bele is ment,ott folytattuk tovább azt hiszem két napig. Ezután a beszélgetés közben eltűnt,de az üzeneteim megnyitja,viszont nem válaszol.

Kedves voltam,nem írtam semmi olyat szerintem ami miatt megsértődhetett volna.

Randira kicsit később akartam elhívni.


2022. febr. 6. 10:02
1 2
 1/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
55%

Nokent mondom, mert a legtobb ni nem egyenes, inkorrekt.

Orulok, hogy nonek szulettem, mert ferfival lehetek parkapcsolatban.

2022. febr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Mert nem érdekled és tart a visszautasítás utáni reakciódtól. Rengeteg esetben nem alaptanul.
2022. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Mert találnak nálad jobb képű kant, és nincs bennük annyi gerinc, hogy őszintén megmondják.
2022. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
32%

Ne halgass ezekre a veglényekre, elmondom neked mi történik. Egy nőre átlagban 5-6 férfi jut atinderen. Ha te veled folytatta a beszélgetest akkor te a szimpatikus kategóriába estél ami a top 1-2 férfi.

Na ez a keitikus pont ahol megkell nyerned a csajt a személyiségeddel jó közös témákkal vagy egy jó randival. Ha ez nem sikerült akkor sorry kiestél. Ez persze nem jelenti azt h kivalasztott valakit, lehet mindenkivel megszakítja a beszélgetés. Hidd el nekem ha te is csaj lennél te se írnal mindenkinek lerazo szoveget csak szimplan nem irnal vissza neki ha unalmas v unszimpatikus. Es igen, jogosan mert sajnos nincsenek felkeszitve a ferfiak az elutasitasra es nem tudjak felfogni h h lehet az h egy csaj nem ir vissza…


En is ferfi vagyok es engem is felidegesitett mikor nem irtak vissza de mikor mar sikerult egy jobb profilt keszitenem es az egom is vegre helyre allt, en is rajottem h ha tobb matched is lett es tobben is a “hmm nem rossz de azert nem olyan jo csak h csak ugy teperjek erte” akkor en se mindig irtam vissza csak szimplan annyiba maradt a beszelgetes.


Szoval ne aggodj ez termeszetes, legy magabiztos, hatarozott es foglalkozz magaddal aztan egy kis gyakorlas utan ugy is osszejon 😉

2022. febr. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Mikor tanuljátok meg végre, hogy 1-2 hét beszélgetés soha nem látott emberekkel semmilyen kötelezettséggel nem jár? És főleg nem kell neki mentegetőzni, magyarázkodni.


Éppen ma reggel volt egy kérdés, amelyben a csaj közölte, hogy nem akarja folytatni az ismerkedést, és ezen ki volt akadva a kérdező.

Na ezért lépünk le szótlanul, mert nektek semmi nem elég, magyarázat követelés, síránkozás majd nyomdafestéket nem tűrő írások jönnek tőletek.

Ez senkinek nem hiányzik. Nem tzartozunk semmivel.

2022. febr. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Igen, szerintem is azért nem ír többet, mert nem akar írni többet. Lehet több oka is, jellemtelen, vagy téged talál kevésnek, talált mást (aki szerinte jobb), hirtelen mentális problémái lettek vagy mindig is voltak, sűrű lett a programja, tragédia érte stb. Ez róla szól, nem nagyon tudsz vele mit csinálni. Esetleg persze kikényszerítheted belőle mégis az eltűnés okát. Én is azt gondolom, hogy nem köteles magyarázatot adni, ettől még te igényelheted, ez is érthető.

Neked az a legrosszabb, hogy nem írta meg: "nem akarom folytatni veled a levelezést"? Tehát ha nem szó nélkül tűnt volna el, hanem leírja ezt a mondatot, akkor sokkal nagyobb béke lenne a világodban? Nem ironikusan kérdezem, érdeklődésből. Szívesen meghallgatom a válaszod.


Nekem tetszik Nick Hornby Pop csajok satöbbi című regénye, ahol a szakításai nyomába ered. Szóval mást is foglalkoztatnak a miértek.

2022. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

Ezen csak az életképtelen gyenge fiúk akadnak fent!


Nem ír többet ? Nem kellesz neki pont. Lapozz - keress mást.

2022. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Társkeresőn megismerkedtem egy pasival. 1-2 nap után javasolta, hogy menjünk át a Messengerre. No, ha már ott voltunk, akkor ránéztem a Facebookra is. Addig úgy tűnt, hogy rendben van a pasas. Minden posztja, megosztása, kommentje alá odaírta az anyja, hogy "Olyan ügyes vagy kisfiam. Szeretlek, anya." Egy 39 éves férfiról van szó. Akkor azt ott, én rövidre is zártam. Arra is érdemes figyelni, hogy milyen a Facebookod. Miket osztasz meg, stb...
2022. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, más nő hogy van ezzel, de én is társkeresőzöm és sajnos rendszeresen előfordul, hogy megszakad a beszélgetés, pedig a másik szimpatikus. Elkezdtem gondolkozni, mi az, amit én csinálok rosszul és arra jutottam, az egyik szabály az lesz, hogy csak szabadnapon fogok ismerkedni, mert ha munkanap előtti estén kezdek neki, abból az lesz, hogy nem lesz időm, energiám foglalkozni rendesen vele. Másik, hogy minél gyorsabban rátérnék a találkozásra. Sokkal másabb, könnyebb úgy beszélgetni, ismerkedni. Neten keresztül idegennel beszélgetni nekem nagyon erőltetett és előbb utóbb meghal a kommunikácio.
2022. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem mersz vele személyesen találkozni. 24 vagy 48 órán belül a személyes találkozónak meg kell történnie! Nincs 1-1.5 hétig telefonon pötyögés. Aki max. 48 órán belül "nem ér rá" az repül!

Legyél sokkal határozottabb!


34F

2022. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!