Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni 20 felett lányokkal, ha olyan egyetemre jársz, ami teli van fiúkkal? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Tinder, badoo és szórakozó helyek kilőve, mert ezek egyikén se lehet elmélyülve beszélgetni. Meg eddigi párjaim se szimpatizáltak ezekkel az ismerkedési lehetőségekkel, szóval valószínüleg nem is találnék ott szimpatikus lányokat:D Szóval szívesen hallgatnék tippeket, hogy ti hol ismerkedtek, mert jelenleg nagyon tanácstalan vagyok.

2022. febr. 9. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj olyan helyekre amik érdekelnek.
2022. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Na, megint egy remeterák, aki nem utazik tömegközekedésen, nem jár boltba, plázába, orvoshoz, hivatalba, bulihelyre, ...
2022. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

lol:D járok én mindenhova, mondjuk tömegközlekedni nem szoktam, mert van autóm és bulizni nem járok még el. De plázában pl hogy ismerkedjek? Lépjek oda 2-5 fős csaj társasághoz, hogy sziasztok a szőke lány közületek szimpatikus? Hivatalban meg nem tudom, de én kissé tolakodónak érzem az ismerkedést:D meg alapból mindenki utál ott lenni és ezer évet kell várni, nem éppen boldog embereket találnék ott:D

2022. febr. 9. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
#2 Tömegközlekedésen? Ott céllal utazok a dolgomra. Boltba, plázába? Oda vásárolni megyek, vagy találkozni a barátnőkkel. Orvoshoz? Hozzá kivizsgálásra megyek. Hivatal? Oda ügyet intézni megyek. Buli? Oda szórakozni járok a barátnőimmel! Még csak az kéne hogy ilyen helyeken is rám másszanak!
2022. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tinderen is lehet elmélyülten beszélgetni, ha olyan a másik fel. Kicsit le kene már akarni arról, hogy mindneki szidja a társkeresőket, a környezetemben is rengeteg ellenpélda van arra, hogy nem működik.
2022. febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

Tinderen alig enged pár sort írni és már küldened kell:D Nem azt mondom, hogy nem jó hely tinder, csak nekem nem megfelelő, meg azok a lányok akik bejönnek nekem nem nagyon tindereznek.

Egyébként régen sportoltam, onnan ismertem meg első páromat, utána a másodikat gimiben, harmadikat pedig egy barátom által (a testvére neki, és egyszer mikor ott voltam jót beszélgettünk, majd onnan jött a többi). Tehát nekem ez netes ismerkedés borzasztóan rossz, de személyesen meg jelenleg semmi lehetőségem sincs. Persze várhatok az igazira, de az azért elég nagy szerencse játék:D

2022. febr. 9. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!