Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm ?

Figyelt kérdés

Ahogy látom nagyon elterjedt ez a kérdés ebbe a világba :))) ! Nagyon igazságtalannak tartom a jelenlegi helyzetem, elmagyarázom nemsokára bővebben, de egy kicsit leírnám magam hogy milyen is vagyok :)

Magamról: 24 éves leszek májusba 15-én (Bika a csillagjegyem), nem vagyok egy átlagosan kinéző fiatal ember, a szemem színe általában világos zöld néha van benne kék árnyalat is, szemüveges vagyok, a mosolyom imádni való, classy stílust szeretem, van egy pár adottságom ezt a stílt illetően (erről majd később) de jobban szeretem a laza cuccokat néha a szűket is felveszem, tehát nem vagyok annyira konzervatív ! (Szeretek öltözködni) A hajam általában úgy vágatom, hogy féloldalt menedékesen, csík a menedék mentén (van mikor a szemöldökbe is belefarag a nő) felül meg be van lőve, mikor nincs akkor vagy sapkát rakok vagy úgy hagyom (Undercutnak hívját talán?) ! A testem az utobbi 6 hónapba nagy változáson ment keresztül, 182cm magasságomhoz 83 kiló vagyok, nem vagyok sem kövér sem sovány, közepes (endomorf) testalkat egy minimális felesleggel, sokat edzettem egy kis izomtömeget is összeszedtem, folyamatosan bringázok, lábaim szépek izmosak ! Arc szőrzet minimálisan szoktam hagyni, kevés szakál bajusz, féloldalt borostya néha, s az ajkam meg az állam között az a kis izé szakáll féleség amit nagyon imádok ! Magam szépnek tartom, önbizalomból van elég (sokat gyúrtam rá), magammal jóba vagyok és a testemmel, szeretem ahogy kinézek, (van mikor órát töltök a tükör előtt és nem ülök azon a magas lovon, tudom honnan jöttem és hova tartok) mondjuk nem állok meg itt, még vagy 5 kilót leadok, picike izom még s ezt tartanám csak így télen nehéz ! Voltak párkapcsolataim, 3-4-6-10 hónapos, és egy 3 év 9 hónapos, ez volt az utolsó, (sok barátnőm nem volt), pár éjszakás sem volt valami sok ! Hát igen ezt is leírom mert mér ne ? A FARKAM MÉRETE (mert tudom hogy ez is számít NA azért, vele abszolút semmi baj, átlagon felüli jó kiállású darab :)))) ) ebbe a hónapba 1 éve hogy senkim sincs !

Megvan bennem az érzék ahogy egy lányhoz kell viszonyulni, nem vagyok a legokosabb mindenki közül de azért rendelkezek egy kis INT szinttel, nem vagyok az a hű de nagy beszédes csávó, olyor zárkozott vagyok és nem tudok felzárkozni másokhoz, humoros is vagyok, ha van téma akkor van miről beszélni, sajnos tudok nagyon nyomulni de időben visszavenni belőle, szeretem a tróger életet de azt is ésszel, a lányoknak lassan mutogatom meg a rossz oldalam és a jót is (már akivel tudok kezdeményezni) ! Igazsagtalan az egész, hogy nálam jóval csúnyább csávónak van egy egész szépike csinoska barátnője (random) ... na most kérdem én mi a baj van velem ? A kisugárzásom rendben van, az egy dolog hogy olykor félek odamenni valakihez s leszólítani (kevésbe ittason jobban megy, csak olyankor kicsit trágárabb vagyok, ritka az az eset, de kb olyankor jönnek az egyéjszakások) stb, de az már egyenesen túlzás, hogy lassan a becserkészett csaj egyből dönt és letilt, vagy épp nem akar párkapcsolatot csak simán barátok maradjunk, s ilyenekkel jönnek ... már egy ideje nem jön össze egy komoly kapcsolat (1 éve, gondoltad volna ?) :))), akivel tényleg el tudnám képzelni magam, pont az nem akar semmit ...

Tisztelet tudó vagyok, udvarias, meghallgatom a másik félt, együtt érző, tanácsadó, jó barát, ragaszkodok ahhoz ami az enyém, nem adom fel soha, mindig tiszta vagyok, jól érzem magam a bőrömbe stb stb ! Jól fizető melóhelyem van, mellesleg ház van a fejem felett ami saját ! Szóval minden megvan ahhoz, hogy akár egy családot tudjak alapítani, de hogy ha egy normális csinoska lány/nő sincs a képbe ?! (Nem azt mondom vannak hibáim, s tudok áldozatot hozni ha arról van a szó, kompromisszum képes is vagyok) Pedig én rajta vagyok hogy szerezzek ... sokszor elbizonytalanodok hogy tényleg ennyire csúf lennék ? Dehogy vagy csúf Hunor, a világ ronda :)))) ha kell kép csak privátba



2022. febr. 9. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Biztos, hogy nem pasi kell neked?
2022. febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Több mint valószínű hogy nem ! Kímélj Uram az ilyen kommentektől
2022. febr. 9. 13:34
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"ha kell kép csak privátba"


Elégy lett volna ennyi. A sok rizsa azt a benyomást kelti, hogy homár vagy

2022. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mindegy, így utólag tényleg :))) a lényeg, hogy nohomo
2022. febr. 9. 13:45
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ezaz egész senkit nem érdekel.

És soha nem is fog.


Lehetsz te érzékeny jólelkű gyerek, de ha nem tetszel a másiknak akkor annyi.


A külső fog elvinni a randira, utána kell majd megtartanod őt a belső adottságaiddal.

2022. febr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

5# Mondjuk annak az esszének amit magáról leírt, a fele a külsejéről szól.


Arc+testképet csatolj a teljesség kedvéért.

2022. febr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
95%
Pont azért nincs barátnőd, mert egyből a 2. dolog amit a bemutatkozásodban írtál a korod után az az volt, hogy bika vagy.
2022. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%

Tetszik, hogy egyszer sem ragoztad jól a szavakat, ennek következtében egy markáns proli ízvilágot kapott a kérdésed. ("májusba", "ebbe a világba")


Az írásképed is szörnyű, az információk időnként egymásnak ellentmondanak, nem következetesek a tények és sokszor hiányzik a logikai következtetés is, lépések maradnak ki.


Így "látatlanba" (kis irónia), vagy egy nagyszájú romagyereket, vagy egy önmagát menőnek tartó kockát képzelek el a kérdés mögé, aki mindenki mást is erről kíván meggyőzni.

2022. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha én az tudnám. De ki tudja? :)
2022. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Volt valami kép, az hova lett?
2022. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!