Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Milyen az ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen az ideális stílus egy pasinak? Mi jön be nektek?

Figyelt kérdés
Sportos, elegáns esetleg sportosan elegáns? Mi az az ideális stílus egy pasinak, ami után tuti megfordultok az utcán? Szeretnék én is imponálni a lányoknál, ezért tettem fel a kérdést.

2022. febr. 9. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Cilinder, frakk, sétapálca, monokli, csokornyakkendő, ingmell, mandzsetta fekete, esetleg fehér színben:


[link]

2022. febr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Öltöny. De nem az, aki imponálásból hordja, hanem aki komolyan.
2022. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lachesys ***** válasza:
73%
Hosszú haj, bőrkabát, igényes tetkok :D
2022. febr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Lazán elegáns. Farmer + ing kombináció.
2022. febr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Tudom én is le leszek pontozva, de mégis miért pontoznak le mindenkit?? Van a kérdés, van a válasz, nem vagyunk egyformák mindenkinek más tetszik.

Szeretem ha egy pasi inget hord, nyakkendőt, öltönyt. Viszont pl a párom kicsit rockeresebb. Piercing, tetkó, hosszabb haj. Régebben nem tudtam volna elképzelni hogy ilyen stílusu párom lesz, mert én meg szeretek elegánsabban öltözni. De jól megtaláltuk az átmeneteket.

2022. febr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Legyen Fideszes!
2022. febr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Az 5-öst osztom. Tökmindegy, hogy mi jön be az esetek nagy részében. Ha szerelmes leszel, úgysem az fog számítani.
2022. febr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a HardStyle-t, BreakCore-t, SpeedCore-t. HardCore will never die! :D
2022. febr. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szexi tetoválások, orrkarika, "alternatívabb" stílus (Vans cipő, zenekaros cuccok stb.)
2022. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!