Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban vannak olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban vannak olyanok, akik egy incel forradalomtól várják a megváltást? Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy kérdésnél, ahol valaki abba reménykedik, hogy ezáltal a nők ismét alárendelt szerepben kerülnek.


De logikusan végiggondolva, egyáltalán ki finanszírozná?

Mert gondolom egy incel se fog Elon Musk szintjére felgazdagodni, hogy tudja fedezni a forradalom költségeit. Akinek meg ennyi pénze van, nem foglalkozik ilyenekkel mert bármilyen nőt megkaphat...



Én úgy gondolom, hogy az incelek jelentős része nem keres olyan jól, mert nagyobb jövedelem mellett vagy lenne egy haszonleső barátnőjük, vagy járnának prostizni és azzal letudnák szükségleteiket, nem firtatnák tovább a nőügyeket és szerencsétlenségük reklámozását.


Szóval szerintem ezért nem lenne pénz és annyi fegyver a forradalomra.


De ha egy ilyen párt hatalomra is tudna kerülni (mert a nők tuti nem szavazzák meg), ha mégis sikerülne neki, akkor sem lenne sokáig hatalomban, mert már a nők szavazati joga, és hogy nem másodrendű állampolgárok jó évszázada eldöntött kérdés, és a társadalom többsége is így kezeli őket.


Tehát kisebbségben is lennének.


De az iszlám országok is fejlődnek ilyen téren.


Már náluk is sorra adják ki nők a könyveiket, nagyobb tüntetések is vannak, ahol nők zászlóként lobogtatják a kendőjüket stb.


Indiában már 80 éve szavazhatnak a nők és vagy 60 évvel ezelőtt volt női miniszterelnökük.


Tehát ezek az országok se ott tartanak már, mint száz éve..bár a nyugattól még így is jócskán le vannak maradva...



Tehát akik egy ilyen incel forradalmat akarnak, vagy várnak..hogy kiviteleznék ki? Ki finanszírozná? Honnan lenne rá annyi ember, és hogyan szándékoznák megtartani a hatalmat?



2022. febr. 10. 17:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, akik ezt gondolják, de úgyse fognak semmit se tenni.
2022. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%
Ha te ezt komolyan vetted és nem tűnik fel hogy hónapok óta szórakoznak veled, akkor szerintem ideje kivizsgáltatnod a kognitív képességeidet.
2022. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon unalmasak már ezek a kérdések.
2022. febr. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%

"egy ilyen incel forradalmat akarnak"

Milyen ilyen?

2022. febr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem incelek csak itt a gyk-n vannak, vagy legalábbis én még sehol máshol nem hallottam, olvastam róluk.

Szóval be lehetne fejezni az egymás hergelését.

2022. febr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

5#

Igen ez nekem is feltünt. Van olyan ismerősöm, aki még sose volt lánnyal, és lassan 30 éves. De ő is teljesen tisztelettel beszél a nőkkel, velem is jó barátságban van.

2022. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább bebasznám sorkatonának azokat akik itt hisztériáznak nap mint nap. Az olyanokkal semmi probléma akikről a 6-os ír,de amit itt le tudnak vágni egyesek,az borzasztó.
2022. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
73%
#7. Na hát az egy sikersztori lenne, éles lőfegyvert adni a kezükbe és basztatni őket közben.
2022. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%

"Az olyanokkal semmi probléma akikről a 6-os ír,de amit itt le tudnak vágni egyesek,az borzasztó."

Halkan megsúgom: Ugyanazon emberekről van szó, szinte biztos

Amiket itt hangoztatunk, sosem reklámozzuk arccal nyikvanosan, miért is tennénk?

2022. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

"Mert gondolom egy incel se fog Elon Musk szintjére felgazdagodni, hogy tudja fedezni a forradalom költségeit"



Az biztos hatalmas koltseg, hogy ne vasaroljunk olyan uzletben, ahol no a penztaros, ne menjunk noi orvoshoz stb. Az Onlyfans bojkottalasa is hozzatartozik a forradalomhoz, igy az inceleknek tobb penze marad festekszorot venni, es kisatirozni a noi alakokat a reklamplakatokon, mint Afganisztanban.



"Én inkább bebasznám sorkatonának azokat akik itt hisztériáznak nap mint nap"



Te voltal sorkatona? Gondolom nem, mert 20 eves csira vagy...



37F incel

2022. febr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!