Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy vannak együtt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vannak együtt az emberek olyan férfivel/nővel, akihez nem vonzódnak? Adjatok tippeket légyszi.

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy nem fog már számítani a vonzalom és a külső, amúgy is az öregek is mindig azt mondják, hogy csak az a fontos hogy a férfi jó ember legyen. Itt is RENGETREG választ olvastam amiben leírták hogy nem vonzódom a páromhoz, de… meg sok ember nem is tud olyannal lenni, akihez vonzódna..szóval hogy csináljátok? Hogy vagytok velük együtt, hogy szexeltek!!! velük? Mert én annyira szenzitiv vagyok hogy csak olyan érhetett eddig hozzam, aki miatt már lángoltam belül, ha valaki olyan közeledett felém, aki taszított, attól még ma is rosszul vagyok…

Irigykedve nézem a nőket, hogy milyen férfiakkal tudnak együtt lenni, én meg egyedül vagyok, mert nem találok olyat aki tetszik már régóta… szóval hogy ne számítson a vonzalom?


2022. febr. 14. 01:48
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
25%
Mi nem szexelünk, így.
2022. febr. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tudok. Szerintem nem mindenki tud. Próbáltam, végig ki is tartottam az aktus alatt, mint egy gép, utána is félórán át mosolyogtam, mint egy gumimaci... Aztán hazaérve vagy 2 órát fürödtem, véresre sikáltam a bőröm és 3 napig sírtam. Ott döntöttem el, hogy akkor inkább életembe többet ne legyen szex, ha nem lehet olyannal, akitől beremeg a lábam már messziről.
2022. febr. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

Hát te még mindig keményebb vagy nálam mert én már a csókig sem jutnék el… akkor marad az irigység azok iránt, akik bármikor bárkivel tudnak… nekem ez egy utópia

Viszont így egyedül maradok mint az ujjam, mert az élet direkt nem hoz olyat, aki tetszik

2022. febr. 14. 03:05
 4/42 anonim ***** válasza:
22%

És akkor még mondják, hogy az ember nem ösztönlény....

"hogy csak olyan érhetett eddig hozzam,"

Ilyen egóhoz azért remélem egy minimum Paris Hilton tartozik...

2022. febr. 14. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Nem csodálom a 2 zöldet pipát :D

Hogy jon ide az osztonlenyseg?

Hadd döntsem mar el en, hogy ki érhet hozzam…

Paris Hiltonnál meg vannak 100000x jobb nők csak itthon.

Meglepődnél ha látnád hogy ki tartozik a kérdéshez.

2022. febr. 14. 03:14
 6/42 anonim ***** válasza:
81%

Azért vannak fokozatok a lángolás és a konkrét taszítás között.


Szerintem ha valaki észreveszi hogy vna egy borzalmas mintája, pl csak zsarnokoskodó férfikért tud lángolni, vagy apu verte ezért erőszakos férfiakért lobban lángra...vagy ide most behelyettesíthetünk bármit,e gyszerűen szerelmet olynaok iránt érez akik ártanak neki valamilyen formában...Akkor egy idő után könnyne megszülethet a döntés, hogy akkor egy legjobb barát szintű párkapcsolat mégis jobb inkább, mint lángolni valakiért két pofon között...Sok benne a racionalizálás, és lehet nem tökéletesen kielégítő érzelmileg, de a hosszú kapcsolatokbna amúgy se szokás lángolni...

2022. febr. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
3%

Az első, hogy lődd be a SAJÁT szinted! Külső, lóvé, lakás, suli, korod, egészség, alapján.

A második, hogy ez alapján lődd be a polcot, ahonnét válogathatsz! A Dr.agysebész-pilóta-fitmodell szint és a Géza bá' a takarítóktól szint közé!

A harmadik, hogy fogadd el, hogy mindenki, de mindenki leadja!!! Vagy szerinted, ha mindenki azt választaná akit/amit akar, akkor a pasik nem luxus sportkocsival járnának, tengerparti villában élnének, és 2 modell/színésznő csajuk lenne?

E helyett meg...14 éves japán fos, lakás a lakótelepen, és Kati...vagyis, csak volt, mert lelépett.

2022. febr. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
97%

HÚ 7es :D ez aztán a felszínesség...nem gyanús hogy valaki tényleg szereti azt akivel van, és nem arra vágyik amire normál esetben egy 14 éves gyerek gondol jó élet címszó alatt? :DD


Itt most ez messze nem is a leadásról szól, főleg hogy sok nőnek bejönnek a legalja pasik de inkább olyat választanak aki mellett biztonságos...

2022. febr. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
17%

"Meglepődnél ha látnád hogy ki tartozik a kérdéshez."


Ez így egy oximoron lesz. Most akkor jól nézel ki? Csak mert akkor tele lennél jobbnál jobb faszikkal. De akkor meg nem itt elégedetlenkednél, hogy csak rondák jutnak.

2022. febr. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Mennyi elutasított fiú van itt komolyan.

Életemben 2 pasival voltam, mert velük éreztem azt az extra vonzalmat, ami nekem kell, plusz fejben is ott voltak ami nekem kell.

Utánuk csak olyanok jöttek, akikhez nem tudtam vonzodni, ergo taszítottak. Minden működött volna, személyiség ugyileg, de rosszul lettem volna hozzam érnek. Ezért akarom kizárni a vonzalmat es csak a belső dolgokra koncentrálni. Ezt emberek milliárdjai megtették mar, szeretném ha nekem is menne.

Jah es válogatni meg válogathatok, bem Varga Irénke akar Brad Pittet a helyzet. Hanem az hogy az élet azzal büntet hogy nem tudok vonzodni.

2022. febr. 14. 03:49
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!