Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért az kell nekünk aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az kell nekünk aki minket nem akar? Aki minket akar az nekünk miért nem kell?

Figyelt kérdés

Szakítottam, kiléptem egy két éves kapcsolatból.

Szeretett a párom, de annyira monoton és unalmas volt minden.

Csak a haverjai, a pialas, a bulizás . . Én másra vágytam.

A szex sem volt már jó. O nem igényelte annyira mint én, így mindig kényszeres volt.

Mindig az ő döntése , vágya , akarata volt a fontosabb, de szeretett szerintem.

Meguntam, szakítottam.

Elteltek hónapok. Megismertem egy random pasit.

Találkoztunk, csokoloztunk.

Nekem elég vonzó, tetszik, de hozzátenném hogy nem a stílusom. Inkább egy 7/10. ( Nem ítélkezem, csak az izlesemhez megfelelően adtam ezt a számot)

Mintha én is neki, de mégis túl büszke és hidegen viselkedik.

Nem vagyok szerelmes belé, mégis érzem hogy megőrülök . Akarom hogy akarjon. Nem keres. Ha mégis akkor szűkszavú. Szemembe azt mondja hogy tetszem, tudja a szülinapom.. mégis hideg valamiért..


Miért az kell akinek én nem?

Az exem bármelyik pillanatban kibékülve, tudom biztosan. Mégsem jó, nem akarom. Pedig ő akar engem..és még jobb pasi is, mégse..

Bolond vagyok?


2022. febr. 14. 02:11
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Keress egy harmadikat, ő lesz az igazi.
2022. febr. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez komoly vagy csak csúfság?
2022. febr. 14. 03:03
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Komoly. Aki téged nem érdekel, és akit te nem, azzal kár foglalkozni.
2022. febr. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindig attól pánikolok hogy nem fogok kelleni senkinek.. ezért féltem hamarabb kilépni a kapcsolatból. Munka mellett nehezen van időm kimozdulni, és annyira betokosodtam hogy azt sem tudom hol tudnék ismerkedni 😁
2022. febr. 14. 03:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A te korulmenyeiden te tudsz valtoztatni. Ha eleg magy lesz a kenyszer, majd akkor valtoztatsz. Akarni keves, tenni kell a sikerert.
2022. febr. 14. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te csak a magánytól félsz.
2022. febr. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aki nekm akarja a másikat, azt ismerjük, egy szintem már kötődünk hozzá. Aki minket akarna, de mi nem akarjuk, az egyoldalú, részben félünk az ismeretlentől, negatív gondolatok jönnek elő ezen másik személyről, így nem akarjuk azt.
2022. febr. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 igaza van

Te nem konkrétan egy személyt akarsz, hanem egy funkciót, a "pasi" funkcióját. Ennyire rettegsz egyedül lenni?

2022. febr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nők 😂🥱
2022. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!