Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Vékony, csinos nő vagyok. Nagyon megtetszettem egy pasinak, akivel hamar kialakult vonzalom egymás iránt. Hónapokig ismerkedtünk, mire szexre került volna a sor. Viszont hajlamos vagyok a visszérre és sportolok, nincs nagy baj a lábammal, nem annyira csúnya, időnként rendbe kell tetetnem és szép szokott lenni általában. Amikor együtt voltunk sajnos néhány erem látszott, ami újra kezdett kiújulni. Bár nem volt feltűnő, mert félhomályban voltunk, nem reflektor kivilágításban. Viszont sajnos megsértett, mert ez annyira nem tetszett neki, hogy emiatt én sem már. Pedig tényleg nem gáz és ettől még én szépnek és csinosnak érzem magam, bár ezek azért engem is zavarnak, amiatt is csináltatom meg újra és újra. Csakhogy a fiú is sportol, nagyon fontos neki a külső egy lányon és vannak olyan dolgok amiket el tud fogadni, de pl. ez neki lohasztó, ezt ő mondta. Ezzel azonban engem teljesen összetört és nem tudom hogyan dolgozzam fel. Meg fogom csináltatni a lábam, ahogyan eddig is és olyankor mindig nagyon szép. De ezt a srácot már akkor sem tudom visszaszerezni, mert kiábrándult, hiába változok meg, az emlékezetében mindig az marad meg.

Ti hogyan dolgoznátok fel a helyemben?

Eddig semmi nagy bajom nem volt a külsőmmel, ez sem zavart nagyon mert tudom ez betegség és nem csak egy szépséghiba ami pl egy igénytelenségből fakad. Viszont ezen lehet segíteni és azt nem értem, hogy ő ezt nem tudja?

Ti hogyan lépnétek tovább?


2022. febr. 14. 15:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Egy igazi parasztot fogtál ki!

Ezt nem kell sajnálni.

2022. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Simán. Aki ilyenért offol, annak száradjon le a farka. Kiskamasz hozzáállás.
2022. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, de így jár az aki csak a külsőségekre megy! Egy jó nagy paraszt csávót fogtál ki. Szard le, kit érdekel egy senki véleménye? Úgy vagy szép ahogy vagy! Minden bántás nélkül tanácsolom viszont, hogy belső értékeket is nézd legközelebb!
2022. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Idióta instamatyi. Ne sajnáld. És eszedbe ne jusson egy barom miatt komplexusokat gyártani magadnak.
2022. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen, de arról nem tehet hogy neki úgy nem megy tovább a dolog, tehát hogy úgy már nem kíván hogy ezt látta. Tehát ez kémia és biológia. Azt pedig én akartam tudni hogy mi volt a baj, mert én tényleg azt hittem, hogy bejövök majd neki és nem is gondoltam hogy valami külsőség a baja, azt hittem teljesen más. De legalább őszintén elmondta és most már tudom, ha valakivel együtt akarok lenni, akkor előtte meg kell csináltatnom, vagy addig nem szabad ezt mutogatnom. Csak most tuti egyenlőre nem lesz kedvem senki máshoz.
2022. febr. 14. 16:02
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem ha valakivel együtt akarsz lenni. Ha VELE. De vele ne akarj. Hülye f*sz. Szerintem ha egy hapsinak jelen helyzetben elmegy a kedve egy nőtől ennyitől, az impotens. De jó kifogás volt minden esetre.
2022. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Azért azt hozzá teszem, bár foglalkozik a külsejével, de van rajta felesleg, most azért meg volt hízva. De engem ez nem zavart, tetszett ahogy volt.
2022. febr. 14. 16:06
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
5-ös Ez nem biológia. Egy felszínes pö@c, nem mindenki ilyen.
2022. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ő kissé hájas, de neki nem áll fel a te visszeredről. Hagyjuk már.
2022. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Komolyan ez volt a problémája. De felállt, csak abbahagyta.
2022. febr. 14. 16:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!