Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A jópasi szégyelli a köver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jópasi szégyelli a köver csajt. Aktuális még ez a probléma, vagy túlléptünk már ezen a szinten?

Figyelt kérdés

Ez a cikk jött velem ma szembe egy színdarabról, aminek a fő témája, hogy a jópasi beleszeret egy túlsúlyos csajba, de szégyelli:


[link]


A cikkíró szerint ez a darab ma már gáz, nem aktuális a probléma, 2022-ben rég túlléptünk az ilyen előítéleteken.

Ti mit gondoltok erről?


2022. febr. 19. 11:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Reg tulleptunk.
2022. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

"rég túlléptünk az ilyen előítéleteken."


előitéletesebbek vagyunk mint valaha

2022. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem is mindenki szégyelli a dagi csajokat, aki csak azért van velük, mert jobb nem akadt.


Kivéve azokat, akik fat fanok.

2022. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknál aktuális, ahogy fordított nemekkel is, de van egy réteg akik meg elvannak így.


Semmi gond nem lenne ezzel, ha nem lenne a társadalomnak az a "kell egy célpont" jellegű hozzáállása, hogy valakit kötelező bántani. Ettől jobban érzik magukat, sokan meg azért csatlakoznak, nehogy ők legyenek a következő célpont.

2022. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem viszonylag ritka jelenség lehet, hogy valaki alapvetően vonzódik a túlsúlyos emberekhez, de szégyelli, és ezért nem jár velük. Nem azt mondom, biztos van ilyen is, de nem hiszem, hogy gyakori. Baromi elhízott ország vagyunk amúgy is, rengeteg a kövér ember, szóval nem hinném, hogy pusztán a túlsúly miatt olyan feltűnő látványosság lenne valaki, hogy ciki legyen vele az utcán végigmenni.

A legtöbb ember szimplán nem vonzódik a sok plusz kilóhoz. Lehet szexre egyszer-kétszer oké, de hosszútávon még mindig a normál testalkat a legkívanatosabb a többség szemében.

2022. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5: szerintem ebben a történetben inkább a kontraszt a lényeg. Hogy ott a sikeres, jóképű, normál alkatú pasi, és akkor mit keres mellette egy ilyen csaj. Amikor, úgymond, "hasonló a hasonlóval" jön össze, az kevésbé kirívó.
2022. febr. 19. 12:04
 7/18 NTBS ***** válasza:
30%
Szerintem túlléptünk már ezen. Főleg úgy, hogy egyre több a magányos ember. Így a párkapcsolatban élőket talán kevesebb bántás éri.
2022. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem már tulleptunk ezen, de én is voltam túlsúlyossal, úgy hogy en sportolok. Önmagában az nem okozott problémát nekem, hogy mások ferde szemmel néztek emiatt ram, inkább ott kezdődtek a bajok, amikor rájöttem, hogy megvan az oka annak, ha valaki túlsúlyos.
2022. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Le lett pontozva, hogy tulleptunk. Le lett pontozva, hogy nem? Most akkor, mi van? :D

Egy csomo dagadt csajt ismerek, akinek tok jo pasija volt vagy van. Az, hogy az itt levo frusztralt, kiallhatatlan szemelyisegu nonemu egyedek gyomra ezt nem kepes bevenni, az mar mas kerdes.

2022. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez ugyanolyan gáz kívülről nézve mint amikor nyomorek luzer raktaros józsi aki amugy hot unalmas nem is romantikus nem is kezdemenyez, a tetejebe meg nyomorek incel is, de fut utána a kisportolt bomba hr igazgatónő. Miert? Mert csak.
2022. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!