Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes incelek miért csinálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes incelek miért csinálnak világdrámát ilyen pitiáner dolgok miatt?

Figyelt kérdés

Pitiáner dolgok alatt a szex és barátnő hiányt értem. Persze nem tagadom, a magány frusztráló tud lenni, főleg ha a tv-ben, a parkokban/köztereken ölelkező/csókolózó párokat látsz.


De ezek ellen egyedül az ember maga tehet. Mert mindenféle pasinak van nője..kövéreknek, alacsonyaknak, kopaszoknak, átlag alatt keresőknek, vagy fogyatékkal élőknek. Tehát teljesen átlagos férfiakkal vannak párban a nők többsége, ezt kár is tagadni. Már ha magyar viszonylatban nézzük, persze.


De ezek ellenére, hogy páran felismernék,

és próbálnának változtatni...incel forradalomról, nők jogainak elvételéről és elosztásukrol fantáziálgatnak...amelyek nyílván csak lázálmok, és meg maradnak ezen a szinten is.


De ilyen dologból miért kell világdrámát csinálni? Mikor sokkal súlyosabb élethelyzetek is vannak (hajléktalanok Pl), ők még sem gondolkodnak úgy hogy nekik is kéne egy forradalom.



2022. febr. 20. 10:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Valószínűleg azért, mert nem ismerik be, hogy nőgyűlölők. Az alapkoncepciója az incelségnek és mgtow-nek igazából laza és nyugodt.

De amit ezek az emberek ezen a fórumon lenyomnak az konkrétan nőgyűlölet, csak tagadják.

2022. febr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
én csak viccből írom ki az ilyen kérdéseket, de tudom, hogy vannak, akik komolyan nyomják XD
2022. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%

"Pitiáner dolgok alatt a szex és barátnő hiányt értem"

Rendesen ledöbbentett ez a totális empátiahiány

Mármint szerinted az ha valakinek esélye sincsen soha számára valamennyire is vonzó másik nemű emberrel párkapcsolatot, vagy akár csak alkalmi szexkapcsolatot (tehat bármi lényegeset) összehozni az szerinted lényegtelen piti dolog?

Azta

A párod mellől telózva azért ezt merész dolog volt összehoznod

Innentől az egész kérdésed szánalmas bohózat

2022. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

#3


szerintem azt akarta kifejezni, hogy szerinte nincs olyan, ha valakinek "esélye sincsen soha"


ezt próbálta alátámasztani az "alacsonyaknak, kopaszoknak" példákkal


csak nőként/sikeresebb férfiként fel se tudja fogni, hogy bizony van egy nem elhanyagolható százalék, akik nem feltétlenül kopaszságuk miatt, de soha nem találnak senkit

2022. febr. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%

4#

Hát nőként tényleg nincs reménytelen eset. Bármelyik elkel ha nagyon odateszi magát.

Férfiként valamit villantanod kell, igénytelenség kell, merészség és szerencse kell.

Nőként meg csak várni ugyebár (legtöbb esetben)

2022. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

5-ös:

Elgondolkodtál már azon, hogy azért is lehetsz incel, mert így viszonyulsz a nőkhöz? Mert hidd el, amíg nem veted le ezt a "Nőként meg csak várni ugyebár" hozzáállást, addig normális nő nem is fog veled szóbaállni.

2022. febr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

"Mert hidd el, amíg nem veted le ezt a "Nőként meg csak várni ugyebár" hozzáállást, addig normális nő nem is fog veled szóbaállni."

Szóbaállnak azok velem

Nagyon is, csak aki vonzó nekem mind foglalt. Szabad nő meg alig-alig van, tényleg nem sűrűn találkozok ilyen nővel.

Ilyen helyzetben pedig csakis az igazan látszik, nem az hogy bármit változtatni kéne a nézeteken. Ezek igazolódnak nap mint nap.

Ez a valóság

2022. febr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

"amíg nem veted le ezt a "Nőként meg csak várni ugyebár" hozzáállást, addig normális nő nem is fog veled szóbaállni"


persze, biztos így kezdte 16 éves korában, amikor már akkor se kellett senkinek XD

2022. febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

8#

Akkor még kellettem volna

Ha nem lettem volna belezúgva a legszebb csajba.

Nem lett volna az sem baj, ha akkor lett volna bennem annyi hogy bepróbálkozzak az illetőnél

De inkább incel lettem, utólag nem korrigálható hiba sajnos

2022. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

9-es:

Tehát életedbe egyszer nem léptél és ezért most mindent feladsz?

2022. febr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!