Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ennek a jelenségnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ennek a jelenségnek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tudom, pontos választ csakis az adott illető adhat, akivel kapcsolatosan a kérdést is feltettem, illetve a válasz sokban függ a körülményektől is ...mégis, kíváncsi lennék más férfiak véleményére.


Szóval, arra keresem a választ, miért fordulhatott elő legalább már 3. alkalommal az, hogy a férfi által erőltetett találka folyton a megbeszélt időpont előtt pár órával lett lemondva? Az rendben van, hogy valaki elfoglalt, vagy közbejön valami, de létezik olyan, hogy egyszerűen beijed? Vagy ennyire nem érdeklem? Talonban tart?


Ti milyen esetben tennétek ezt?


2022. febr. 20. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Előzmények? Eleve ki vetette fel a randi ötletét?


Mert ha te kezdeményezel akkor gyakorta megesik hogyy udvariasságbol nem mernek nemet mondani de valojában nem akarnak találkozni


Ha ők kezdemenyezik akkor is megeshet hogy csak kicsikarva volt a randira hívás

2022. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak addig voltál érdekes h találkoznál e vele
2022. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, erre én is gondoltam, mivel sohasem én vetettem fel ezt, de tudja egyébként, hogy vonzónak tartom őt.


Amúgy a főnökömről van szó, egy másik kolléganőmmel szemben is vannak érdekes megnyilvánulásai, és elmondása alapján nagyon szeretne velem szexelni, mivel pont az esete vagyok, minden szempontból.


Szóval amúgy szó sincs randiról, vagyis tétje úgy tűnik, nincs a dolognak. Pontosan tudja, hogy ha nem Ugy alakulna, akkor sem lenne ciki, mivel képes lennék ezt kulturáltan kezelni.


Gátlásai nem igazán vannak, így kizárt, hogy erkölcsi dilemma gyötörné 😂


És fogalmam sincs, hogy ezt miért csinálja, mintha húzná az időt, emiatt is érzem azt (talán joggal), hogy egyszerűen a bolondját járatja velem.

2022. febr. 20. 18:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Kis tapasztalattal azt mondom, hogy egy jó kolléga sokkal-sokkal többet ér, mint egy szerető. Ha jó munkaerő vagy, akkor jogosan dilemmázik. Hasonló helyzetben én is azt tettem. Lehet nem bízik a diszkréciódban, a bizalom ilyen szituban nagyon fontos.
2022. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A lényeg akkor most az hogy meg akarod csináltatni magad a góréval de ő nem akad horogra?

Hidd el sorra kerülsz majd csak várd ki a sorod ( gondolom húztál sorszámot) ;)

2022. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy, kedves utolsó :') Őszinte leszek, mivel nem 16 éves fruska vagyok, így az eszemre hallgatva akkor sem mennék már bele semmibe, ha könyörögne. Vonzó férfi, de nem tudnék elvonatkoztatni attól, hogy valamiért úgy érzem, nem jó ember. Már elég sok esetben a megérzéseim igaznak bizonyultak...

És persze, azért zavaró a tudat, hogy egyáltalán megfordult a fejemben az, hogy lefeküdjek vele.

2022. febr. 20. 20:42
 7/11 A kérdező kommentje:
*Már elég sok esetben bizonyultak igaznak a megérzéseim.*
2022. febr. 20. 20:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Lényeg hogy ez még nem lefutott kör, hogy miért? Pont azért mert 3x játszotta el ezt, érted 3x!

Na most az teljesen lényegtelen hogy mennyi idős vagy hisz az nem releváns mert az esetek 99% ugyan úgy viselkedtek minden korban csak a lehetőségek változnak és a praktikák. ;)

Azokra a megérzésekre meg nyugodtan halgathatsz mert az csak a te boldogságodat szolgálják ;)

Sok sikert a továbbiakban és remélem sikerül majd!

A csávónak is sok sikert mert jól csinálta! És hogy miért? Mert te ide írtad ki, tehát egy érzést váltott ki belőled amin nem fogsz tudni oly egyszerűen tullépni és piszkálja a csőrödet!

2022. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja amúgy köszi hogy aranyosnak tartasz, rendesen elpirultam a bókodtól csak ez nem látszik itt! :)
2022. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szeretnéd,hogy tele legyen a szád valamivel?
2022. febr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!