Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a titok? Hogyan kell a nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 22. 05:53
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Szerintem nem vagyunk egyek nem mindenki szereti a citrom fagyit se.

#1-es mindenki magából indul ki sajnálom,hogy szociális nyomoréknak érzed magad.

2022. febr. 22. 06:12
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Én randik elött mézbe mártom a farkamat. Garantált a siker.
2022. febr. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Nezz ki jol.
2022. febr. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok valamit: nincs ilyen titok. Ha a külsőd alapvetően rendben van, semmi többet nem tehetsz. Lehetne persze azt tanácsolni, hogy játszd el az erős, humoros, nagyvonalú férfit. De felesleges. Hacsak nem vagy egy profi színész, a nők rövid időn belül átlátnak az efféle szitán, s faképnél hagynak. Akinek nem vonzó a személyisége a nők számára, nincs vonzó kisugárzása, annak együtt kell élnie ezzel a hátránnyal.
2022. febr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedésnek egyetlen titka van, hogy nincs rá egy általános, mindenkinek és mindenkire működő receptje.


Pár alapvetés van, ami nem csak párkeresésben szükséges, hanem az élet minden terüléten.


Ilyenek a megfelelő megjelenés (higiénia, stílus)

Legyél tisztában önmagaddal, ismerd meg önmagad.

Előnyeid domborítsd ki, hátrányaid tedd háttérbe, de ez nem azt jelenti, hogy nárcisztikus módon megpróbálod elhitetni a másikkal, hogy te tökéletes vagy, a hibáid eltitkolva. Csak egyszerűen az, aki esetleg nem egy nagy dumás, az ne olyan nőt akarjon, aki szereti azokat, akik sokat beszélnek.

Pszichésen legyél rendben, senki sem akar egy párkapcsolatban a terapeutád lenni, és senki sem akarja azt hallgatni, hogy neked mennyi problémád van. Meghallgatják a problémáid, de ne lelki szemetesládát keress. Szeresd önmagad, aki nem szereti önmagát, azt más sem fogja.

Legyél érdekes, az unalmat senki sem kedveli.


Az olyan dolgok, mint hűség, tisztesség, kedvesség, illedelmesség alapvető, ezeken túl kell pluszt nyújtani. Azzal, hogy te nem csalod meg a másikat, és komolyan gondolsz egy kapcsolatot még önmagában nem leszel több, mint egy kutya.

2022. febr. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
#6: Az efféle "legyél ilyen meg olyan, hogy tetsszél a nőknek" tipusú tanácsok fabatkát sem érnek. Ha a férfi nem önmagát adja egy randin, akkor mesterkélten fog viselkedni, s ezt szinte minden nő megérzi, aminek egyenes következménye lesz az elutasítás. Aki nem érdekes, színes egyéniség, vagy lelkileg sérült, az a feje tetejére is állhat, akkor sem fogja tudni elhitetni egy nővel, hogy ő egy érdekes, kiegyensúlyozott lelkivilágú férfi. Ha esetleg nagy ritkán mégis sikerül is egy-két alkalommal hihetően színészkedni, hosszabb távon ez lehetetlen vállalkozás. Egyszer csak lehull a lepel, s a nő ráeszmél, hogy a férfi nem az, akinek elsőre látszott, s azonnal otthagyja az illetőt. Mindezt saját tapasztalatból mondom.
2022. febr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Jól kell kinézni és gazdagnak kell lenni.
2022. febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
A titok az ,hogy kinyitod a pénztárcád,semmi több.
2022. febr. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

7


Hol írtam, hogy ne legyen önmaga?


Legelső intelmem volt, hogy legyen tisztában önmagával, ismerje meg önmagát. Nem kértem, hogy színészkedjen, minden, amit írtam, önmagából kell jönnie.


Aki nem színes? Mindenki az, de a saját gátolt elméje nem engedi, mert pszichésen nincs rendben. Erre is volt intelmem szerintem. Aki nem kiegyensúlyozott, az menjen terápiára, és ez fontos. Aki tele van kognitív torzításokkal, hibás sémakkal, annak elsősorban ezeket kell megoldania. Ezek alapvető dolgok, úgy menni, hogy önszabotázsokat tol az ember, nincs értelme. Pszichológus kell akkor, aki képes ezekre a hibás működési mintákra, gondolkodási hibákra rámutatni. Az ember nem mindig képes rá önmaga.


Most tényleg el kell mondani, hogy, ha valakinek súlyos lelki zavarai vannak, annak segítséget kell kérnie?


Anélkül nehéz lesz, mert a Johari ablakon a vak rész akkora, hogy egy iskola belefér.

2022. febr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Én annyival egészíteném ki a normális válaszokat, hogy (szerintem) fontos hogy a férfi merjen férfi lenni. Ne félj a visszautasítástól. Ha azt látod egy lány sokat néz, nyugodtan menj oda (már ha olyan helyen vagytok) és beszélgess vele. Nem kell rögtön randira hívással kezdeni.


Legyél laza, magabiztos. Igyekezz spontán beszélgetésbe elegyedni emberekkel, ugyanígy a lányokkal is. Szóval ne rögtön akard letámadni a randival vagy azzal h szép vagy egyebek.

De ne félj közeledni, ne félj kimutatni, ha valaki tetszik.


Bejön az, ha egy férfi férfias, jókedvű, tudja mit akar, de nem görcsös.

2022. febr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!