Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A ghosting-olás a legkönnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ghosting-olás a legkönnyebb megoldás, ha az emberek leakarnak rázni valakit?

Figyelt kérdés
Többször futottam bele ilyenbe, hogy élőben találkozom egy lánnyal, táncolunk, beszélgetünk, megadja az elérhetőségét, a végén meg gyakorlatilag eltűnik, nem ír vissza vagy csak nagyon ritkán. Úgy tűnik mindenki másképp viselkedik, ha visszakerül a komfortzónájába és ez tűnik a legkézenfekvőbb megoldásnak.

2022. febr. 22. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mi a kérdés?
2022. febr. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Én csak akkor szoktam ghostingolni, ha világosan, udvariasan jelzem, hogy nem akarok semmit, és utána sem értik meg.
2022. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Az emberek bunkóbbak és gyávábbak lettek, ennyi.

Szerintem főként az utóbbi.

Párhuzamba állítható azzal, mikor valakivel szemtől szemben jópofizol, aztán a háta mögött pedig elhordod mindennek.

Ahhoz kellene egy kis gerinc, hogy beleálljon valaki egy konfliktusba, ezesetben konfliktusnak értem a nyílt elutasítást is.

Arra, hogy valaki ilyen legyen pedig az online tér remek lehetőséget ad. Annyi mémet láttam már arról, hogy "Az arcom, mikor megnyitok egy üzenetet, amit nem akartam" bla bla bla

Ha valakivel nem akarcbeszélni az ember, MONDJA MEG!

2022. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

#3 vagyok


#2-re: Ő meg a korrekt verziót képviseli, azokkal tényleg nem lehet mit kezdeni, akik nem értenek a szóból.

2022. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

"táncolunk, beszélgetünk, megadja az elérhetőségét, a végén meg gyakorlatilag eltűnik"


A nők mindig mr right now-t keresik. Szeretik ha agyalsz rajtuk, ha maradandó "élmény" a személyük.

2022. febr. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Gyáva, szar, sunyi, gerinctelenek az ilyen “nők” .

Mindenhol ezt választják , elmenekülnek gyáva módon.

2022. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#2

Persze, egyetértek, aki nem ért a szép szóból, annál nincs más lehetőség. Viszont én ezt sosem csináltam, hogy kellemetlen helyzetet teremtsek vagy teljesen idegen lányoknak írjak sorozatosan. Ha még nem találkoztunk és nem ír vissza egy randiappon abban semmi meglepő nincs, mert valószínű más van a fókuszában, de ha már beszéltünk előtte élőben és mutatott egy kis érdeklődést, akkor valahol elvárnám, hogy legalább válaszoljon, ha normális kulturált stílusban írok neki, de ezt el kell fogadni, végülis az ilyen jellegű élmények is tapasztalatok.

2022. febr. 22. 11:34
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
A sokadik "bocsi, de nem akarok ismerkedni" után kapott "b.azd.meg akkor dögölj meg egyedül hülye k.urva" után néha nekem sincs kedvem még csak udvariasan se megmondani, hogy nem akarok ismerkedni :D Mondjuk élőben megismert embernek igen, random netes arcoknak nem mindig. Amúgy velem ezt férfiak is csinálták. Figyelj annyi legyen hogy te észreveszed a ghostingot, ne írj rá naponta, ha tudod, hogy ő direkt nem ír, márpedig direkt nem ír. Szerintem szánalmasabb az, amikor valaki nem érti a ghostingot, mint aki csinálja, mert ezzel megalázza saját magát egy olyan ember szemében, akinek eleve nem kéne.
2022. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Elolvassa az, szépen mássz bele a kis lelkivilágába, figyeld meg, egyből reagál. Mindig ez szokott lenni. Nem kell anyázni, stb, csak értésére adod a megfigyelésed a gerince állapotáról.
2022. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
drogot , alkoholt fogyasztanak egy másik énjük van ott a szórakozó helyen vagy talán az igazi is egyben... Miután ki józanodnak élik tovább a kamu életüket és inkább megfelelnek , alárendelik magukat a társadalom, a média és minden fajta közösségi oldalak által felállítót trendeknek.
2022. febr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!