Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összjöjjek egy olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összjöjjek egy olyan lánnyal, aki elveszítette a korábbi szerelmét?

Figyelt kérdés

Korábbi társa fiatalon elhunyt betegségben, 7 évig voltak együtt. Én az első, második randinkon is nagyon szimpatikusnak találtam, bensőséges viszonyba kerültünk igen rövid időn belül. A volt párjáról is sokat mesélt, láttam róluk közös képeket, láthatóan nagyon jól megvoltak.

Épp ezért tartok attól, hogy minden gesztusomban, viselkedésemben azt a másik embert keresné. Csúnyán szólva egy elhunyttal kellene versenyeznem, akit nem tudnék "legyőzni" sem, mert az itt maradt hozzátartozója ilyenkor megidealizálja az elhunytat. Nem azt szeretném természetesen, hogy felejtse el egy életre, ilyet soha nem kívánnék, de nem szeretnék még kimondatlanul sem egy másodrendű ember lenni.

Valaki élt már át hasonlót?



2022. febr. 23. 12:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%
Passzolnám.
2022. febr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Mondd meg neki, hogy sajnálod, hogy ilyen szomorú dolog történt vele, és kérdezd meg, hogy készen áll-e egy új kapcsolatra, veled.
2022. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Igen, a #2 amit ír a legbölcsebb viselkedés.
2022. febr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
20%
Fú de buta vagy.
2022. febr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%

"Csúnyán szólva egy elhunyttal kellene versenyeznem, akit nem tudnék "legyőzni" sem, mert az itt maradt hozzátartozója ilyenkor megidealizálja az elhunytat."


Hát igen, ez elég csúnya, már most kezdesz féltékeny lenni egy elhunytra. Egyedül magaddal kell versenyezned, senki mással. Ha a saját félelmeid, önbizalomhiányod, előrevetítéseid miatt nem mész bele a kapcsolatba, az a saját döntésed, semmiképp az elhunyté, vagy azé, aki szépen mesél róla.

2022. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%

"mert az itt maradt hozzátartozója ilyenkor megidealizálja az elhunytat"


Te valami gyász szakértő vagy, vagy a popsidból húztad ezt ki?

2022. febr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kb 2 éve halt meg életem szerelme. 40 éves nő vagyok. Tavaly év végén kezdtem érzelmileg nyitott lenni arra, hogy új társam legyen. Meg is ismertem valakit. Elmondtam neki hogy mi történt, de soha nem volt bennem az, hogy összehasonlítanám a 2 embert.

Ami az altalad említett hölgyet illeti, hogy már 7 éve történt, és még most is muutogatja a fotoikat, az nagyon nem normális. Elakadt a gyászban. Szerintem ne pazarolj rá időt, mert még 7 év elteltével is a múltban él.

2022. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
7-es 7 évig voltak együtt, nem 7 éve hunyt el.
2022. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
7-es, olvasd el újra a kérdést, 7 évig voltak együtt, nem 7 éve hunyt el a párja!
2022. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Na, egyszerre írtuk 😁
2022. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!