Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha vesszük azt a tényt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vesszük azt a tényt, hogy mindenféle külsejű és anyagi helyzetű férfinak van barátnője..így, aki incel, az mennyire felelős a helyzetéért?

Figyelt kérdés

Mielőtt félreértés történne, nem azt állítom, hogy mindenkinek van párja..bár jó is lenne. Hanem azt, hogy teljesen átlagos férfiakkal vannak párban a nők többsége..emellett akad aki még kövérekkel, alacsonyakkal, átlag alatt keresőkkel, gyári munkásokkal is és stb.

Ugye egyes incelek szerint csak a kigyúrt alfaállatoknak jut barátnő, nekik meg nem.

De szerintem ez egyáltalán nem igaz..


Szóval ezek fényében, aki incel..mennyire lehet az illető hibája?



2022. febr. 23. 15:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/118 anonim ***** válasza:
70%

Rohadtul az ő hibája. Pont.


Jó példákat hoztál, de egyébként marhára nem a külső a fő szempont, ha egyébként belül rothad az az egyén. Attól, mert jól néz ki, nem lesz kapcsolti alapanyag.

2022. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/118 anonim ***** válasza:
22%

"mindenféle külsejű és anyagi helyzetű férfinak van barátnője"

Hol? Csak mondj egy helyet, hogy hol?

2022. febr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/118 anonim ***** válasza:
82%
100%-ban.
2022. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/118 anonim ***** válasza:
83%

Az incelek hozzaallasa gaz. Ertelemszeruen senkinek sem kell egy olyan tars, aki lenezi a masikat.

Tovabba, az incelek egy resze ha adna magara, siman jol nezne ki, de a szemelyiseguk elviselhetetlen. Lasd balazska. Ha edzene egy picit, nem inna annyit es nem szidna a noket, siman lenne baratnoje. De, o mindenhez lusta es mindig csak rinyal. O maga tehet arrol, hogy nem talal baratnot.

2022. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/118 A kérdező kommentje:

2


Mindenhol.. :) Vagy miért, szerinted kikkel vannak párban a nők többsége? De mindegy is, mert mondjuk ha egy bizonyos csoportot látsz csak nővel, akkor az az átlag.

2022. febr. 23. 15:37
 6/118 anonim ***** válasza:
70%

Teljes mértékben az ők hibájuk szerintem.


Persze, tudom, hogy ilyenkor jön a szokásos "nem nyertem a genetikalottón" kifogás, de lássuk be, hogy mindenki magából kell kihozza a legtöbbet.

Ami külsőleg és belsőleg is fontos.


Példának okáért ha én hízékony vagyok, akkor jobban figyelek az étkezésemre. Nem vádolom a genetikailag vékonyabbakat, vagy fröcsögök nekik, hanem magamra figyelek jobban.

Én például nagyon introvertált, önbizalomhiányos és határozatlan ember voltam régebb, és ma már egy erős ambivertált vagyok, megfelelő önbizalommal és határozott döntésekkel. Szóval nekem azzal se jöjjön senki, hogy ő ilyen és kész és ezért nem tud "csajozni". Mert magunkon változtatni tudunk minden tekintetben.

2022. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/118 anonim ***** válasza:
22%
(Nem birom az inceleket, de azert azt engedjuk mar el, hogy mindenfele embernek van tarsa. Nem, nincs, eleg korulnezni barhol.)
2022. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/118 anonim ***** válasza:
76%
Az incelek többsége nem próbálkozott eleget, és nem megfelelően. Csalódott egyszer, amikor nagyon szerelmes volt, és az abból adódó sérüléseit nem tette helyre, és az amiatt keletkezett hibás működése elől menekül.
2022. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/118 anonim ***** válasza:
74%

"(Nem birom az inceleket, de azert azt engedjuk mar el, hogy mindenfele embernek van tarsa. Nem, nincs, eleg korulnezni barhol.)"


Így van, nincs mindenkinek. Az ilyen sheggfejeknek nincs. De, az átlagos férfiaknak van, ők a többség, ezért nevezik átlagnak. Hál isten, az átlagos nem sheggfej.

2022. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/118 anonim ***** válasza:
62%
Elég lenne egyszer egy pszichológussal kimennének a városuk főterére, és csak 2-3 órán át néznék az elhaladó párokat. Egy pszichológus csodálatosan tudná megmutatni nekik ilyen helyzetben, pusztán kérdezésekkel, hogy milyen brutális prekoncepcióik vannak az emberekről, akikről sz@rt sem tudnak. Projektálnak nonstop, alfákról, chadekről, bétákról, incelekről. Dobozolnak embereket nonstop, önmagukkal együtt. Egyetlen nagy problémájuk van, hogy NEM AKARNAK megismerni senkit, főleg nem önmagukat.
2022. febr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!