Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinak szexuális elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak szexuális elvárása lehet?

Figyelt kérdés
Mi az ami még jogos minimum szerintettek?

#minimum #elvárás #Szexuális elvárások
2022. márc. 4. 09:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Bármilyen elvárás "jogos". Kérdés, hogy olyant találsz-e, aki akarja teljesíteni.
2022. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Elvárása az lehet, de nem kényszerítheti rá másra. Ez fordítva igaz a nőkre is.
2022. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt vár el, amit akar. De mindenkinek a határait tiszteletben KELL tartani. Vagyis, ha neked alap a szopás, akkor olyan nőt kell keresni, akinek ez szintén alap, nem pedig rákényszeríteni valakire, aki rosszul van tőle.
2022. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Elvárasod lehet. Jogos minimum NINCS.

Annyi a titka, hogy olyat kell keresni, aki ebben partner.

2022. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Mindegyiknek csak elvarasai vannak.
2022. márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
5%

nem lehet.

diznyó mind

minőkzerezzsük csak ogymást.

2022. márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
#6 ultragagyi vagy, a legkisebb mértékben sem vicces ez a szánalmas stílus, amit mindenhova odaböfögsz.
2022. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Nemigazán. Az elvárás szó azt sugallja hogy azt bizony teljesíteni kell, ha tetszik, ha nem, ami a szexben nagyon nem ideális hozzáállás.

Ha nagyon nem tudod megérteni hogy ez miért rossz, akkor gondolj arra, hogy milyen hú de vérlázító lenne számodra, ha egy nő azzal jönne, hogy neki igenis vannak minimum elvárásai, hogy mennyit kell ráköltened egy hónapban. Nyilván azt mondanád magadban, hogy "na elmész te a pcsába", jogosan.


Ne legyenek ilyen elvárásaid. Keressek inkább olyat aki hasonló dolgokat akar.

2022. márc. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%

Mint a baratom aki szerint az analt mindenki csonalja,ma mar annyira atlagos dolog hogy nocsak es osember vagyok hogy szerintem nem az.O mindenkivel csinalta minden nojevel,igy ez alap. Hat en ugyan nem fogom csinalni . Azota se csinaltam vele pedig kb egy lelkiterrort,hadviselest csinalt kb mindennap arrol beszelt,ilyen gondolat beultetessel mas temaja kb nem is volt,vitazott stb. Lehet azert is undorodk mar tole mint emebertol mert ennyire mocsok volt .

Azota persze mar mondj,hogy jaj nem is igaz hogy o ennyire akarta,mae nem is olyan fontos neki.balbala. Mert mar mondtam neki,hogy kapcsolt elejen meg feltem kimondani de msof mar oszinten vallom,ha neki ez kell akkor inkbb menjunk szet,mert en akkor se fogom csinalni es ha emiatt meg akr csalni szinten menjen vilagga.Azota befogta es nem is hozza fel,de tenyleg nem tudom elfejteni ezt az undorito viselkedest,hogy kb 1even at ezt hallgattam olyan intenziven es akkor tulok volt…

2022. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy meg vele utolso? Foleg ha undorodsz a sractol.
2022. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!