Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz, hogy ha valakiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy ha valakiért nem állnak sorban a fiúk, férfiak, az biztosan nem szép, esetleg nem is átlagos?

Figyelt kérdés

2022. márc. 4. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, inkább az életmódjáról, valószínűleg kevésbé kifelé forduló életet él, mint akiket sokan környékeznek.
2022. márc. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Altalaban igy van. A baratnom gyonyoru, kb minden srac ismerose beprobalkotott nala. De, volt mar erosen tulsulyos baratnom is, nala is rengetegen probalkoztak.

Ha eltekintunk attol a noi retegtol, aki mindig es mindenert panaszkodik, akkor meg az atlagos noktol is azt hallani, hogy sokan probalkoznak naluk.

2022. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Igaz. Adok magamra, szerintem nincs semmilyen durva probléma a külsőmmel, amin azonnal javítani kellene, mert vállalhatatlan. Nők rendszeresen dicsérnek, hogy jól nézek ki, csinos vagyok. Simán átlag aljának tartanám magam ezek alapján, aki azért igyekszik, és "elvárnám", hogy 100-ból legalább egy kevéssé jóképű, de ápolt férfi meg akarjon ismerni közelebbről. Nem volt még rá példa 🤷‍♀️

Igazából abból jöttem rá, hogy okádék rondának számítok, hogy a tökátlag barátnőimnél is kígyózó sorokban állnak a férfiak, túlzás nélkül. Meg persze kevésbé kulturált úriemberek közölték is, hogy ez a helyzet. Pedig középiskolai tapasztalataim alapján azt hittem, hogy az átlag lányoknak is nehéz lesz a párkeresés, mert csak az ilyen tipikus queen bee jócsajok azok, akiknél tényleg olyan sokan próbálkoznak.

2022. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
#3: Miert erezni ugy, hogy szimplan egekben vannak az elvarasaid, ezert nem jo neked senki?
2022. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#4, nem mintha eljutnék odáig, hogy elvárásokat fogalmazhatnék meg, ha a kutyának se kellek és pozitív közeledést férfi részéről még életemben nem tapasztaltam. Ne hidd, hogy egyáltalán lenne kit visszautasítani.
2022. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
#5: Nem erzed ugy, hogy kozelednenek, csak nem veszed eszre? Ismerek egy lanyt, aki 150 centihez 100 kg, zsiros a haja es neha budos. Az arca sem szep. Megis probalkoztak nala sracok.
2022. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6, azért annyira csak nem fejletlenek a szociális készségeim, hogy ne venném észre, ha valaki közeledik felém :D Férfiak ráadásul elég ritkán kedvesek velem, úgyhogy kb. minden férfi ismerősömbe, akinek volt egy kedves szava hozzám, plátóian belezúgtam egy kis időre, annyira hiányoztak a pozitív visszajelzések.
2022. márc. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igaz. Nálam ugyan próbálkoztak, de nagyon-nagyon kevesen, pedig teljesen ok vagyok, sőt. Most már nem aktuális a kérdés nálam. De szerintem nem a szépségen múlik.
2022. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát szépnek nem szép, az biztos
2022. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nagyon visszafogott, befelé forduló, csendes.


De ha te arra vágysz, hogy 100 férfi rajongjon körül, az ugyanúgy nem egészséges, mint amikor egy szűz fiú arra vágyik, hogy szupermodellekkel szexelhessen. Egy fiúnak akarj tetszeni, aki megbecsül és szeret téged, ne pedig az egódat akard hízlalni abból, hogy sok fiúnak tetszel.

2022. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!