Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan jó dolog az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan jó dolog az ha az embernek barátnője van?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt így nagyon jó dolognak gondolom. Meg gondolom jó is ha megfelelő lányt talál az ember de ez elég nehéz.

Eddig csak csalódás, megalázás ért. Ha egy kapcsolatban is ennyire kegyetlenek a lányok akkor lehet inkább jobb egyedül.

Akiknek volt már, tényleg nagyon jó dolog ez?

Egyre kevesebb sajnos az olyan lány aki megbízható és érzelmes.


2022. márc. 5. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Dehogy jó… csak a baj van vele. Kötöttség, hiszti, felesleges családi bohóckodások, az anyós… rémálom.
2022. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

"Ha egy kapcsolatban is ennyire kegyetlenek a lányok..."


Ha valaki egy kapcsolatban kegyetlen, akkor egyébként is az.


Kell egy pár randi, őszinte beszélgetés, programok, és majd jobban megismeritek egymást. Nem ér nagy csalódás, ha megfigyeled, hogy másokkal hogyan viselkedik, hogyan beszél másokkal. Veled is olyan lesz.

2022. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, jó. (ha megfelelőt választasz, csak akkor)
2022. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagyod, borzasztó rossz. Ha jól választasz, nem alkudsz meg, akk jó.
2022. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
erre most nem válaszolok őszintén mert ha Szilvi meglátja tarkón bäsz
2022. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem lehet barátnőm, mert aszexuális vagyok, de amúgy megmondom őszintén, hogy nagyon kipróbálnám, hogy milyen, amikor van valakid. Annyira nem vonz már, mert elengedtem, de szívesen megpróbálnám. Dehát persze az ölembe nem fog esni senki, nem is várom el. De nem is fogok tenni érte, annyira azért nem érdekel. :D De egyébként biztos jó amúgy. Szerintem jobb, mint egyedül.
2022. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!