Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35-40 éves férfiaknál mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35-40 éves férfiaknál mennyire kizáró ok a dohányzás?

Figyelt kérdés

iqos és nem hagyományos cigaretta. Vagy ezzel is úgy van,mint sok férfi azt mondja nem kellene neki gyerekes nő, aztán mégis összejön egy olyannal...

Közel 8 éves kapcsolat után vagyok, ezért az ismerkedésben újrakezdő.

33 N



2022. márc. 6. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem zavarna, de lehet tőlem hülyét kapna, mert meglehetősen hipochonder vagyok. Bagó nélkül is lassan dögrováson vagyok, elég irodalmat olvastam már. :(
2022. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem dohányzom, a környezetemben sajna dohányoznak. Elfogadom. (F39)
2022. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, akiket eddig láttam iqos-t szívni, mind elítélték a dohányosokat, hogy “neeeem, ez nem káros”. :D
2022. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3#: nemrég készítettem egy dolgozatot, és utánajártam ezen témának is, és hát káros. Sokan azt gondolják, hogy nem, meg helyettesítésként használják cigi helyett, vagy épp azt gondolják, hogy ezzel leszokhatnak, vagy van, aki "itt" ezt-, "ott" azt használja. A lényeg, hogy átfogó tanulmány ugyan nincs róla, de sok, eddigi tapasztalat azt mutatja, hogy káros ez is.
2022. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Káros lehet ez is, én a normálról tértem át erre mondjuk ahhoz képest jobb sokkal.
2022. márc. 6. 12:25
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Dohányosak ráncosabbak sokkal, mint a nem dohányosak. Főleg ha a sport sem divat náluk. Szóval én személy szerint kihagyom, nem akarok olyat, aki gyorsabban öregszik, mint én (és nem az öregedéssel van bajom hanem az amortizációval)
2022. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6 Nem csak ettől függ.Sajnos vagy sem, de nagyban a genetika számít. Sokszor olyanok dohányoznak akiről ezt nem mondanád meg ránézésre. De fordítva is,van aki sosem dohányzott mégis fonnyadt a bőre.
2022. márc. 6. 12:51
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Kizaro ok.
2022. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Off
2022. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálam nem fér bele (39F).
2022. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!