Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez így a korosztályo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így a korosztályomnál? Vagy én keresek rossz helyen?

Figyelt kérdés
Főleg inkább a neten szoktam ismerkedni, pár, vagy csak szimplán barátok keresése céljából. Volt pár app, amire regeltem, pl badoo, tinder, stb, de persze face-n és instán is. Persze ilyen helyeken vannak idióták, vagy olyanok, akik normálisan megmondják, egyéjszakást keresnek csak, vagy havert extrával, ezzel semmi gond. Sok olyan fiatal, huszonéves is van viszont, akivel teljesen normálisan el lehet beszélgetni, megvan a közös összhang, a szimpátia, és azt mondják, ők is komolyat keresnek, szívesen találkoznának is, de amint feldobod a témát, egyszerűen minden további nélkül eltűnnek. ( pedig állítólag okosnak/kedvesnek/szépnek stb. tartanak.) De akkor miért csinálják ezt? Nem azzal van a baj, hogy nem akarnak mégsem találkozni, hanem azzal hogy ezt képtelenek megmondani, ehelyett hazudnak, illetve akkor sem tudnak szólni, ha valami közbejött nekik. Miért jó ez? Hol/hogyan kéne ismerkednem, hogy normális, korrekt embert találjak a huszonévesek között?

2022. márc. 6. 14:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és nem is azonnal dobom fel a tali dolgot, heteket beszélünk előtte.
2022. márc. 6. 14:34
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Okkal rohad a többség társkeresőn, erre csak ezt tudom mondani. A boltokban is a legtöbb vásárló csak unatkozik, nem akar venni semmit valójában, csak felpróbálja, megnézi. Ez nem korosztálybeli sajátosság
2022. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Egy nő naponta kap kb 50 üzenetet és ez nem vicc. Nem fogja mindenkinek leírni és elnézést kérni mindenkitől hogy épp nem vele beszélget. Lehetetlenség mindenkinek írni meg válaszolni meg jófejnek lenni.


Majd ha a férfiak leszoknak erről a mindenkire rá írunk baromságokat, akkor lesz idejük a nőknek válaszolni mindenkinek. De amíg ugrotok mindenre amin luk van addig nem.

2022. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nő vagyok.
2022. márc. 6. 16:01
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Akkor meg túl válogatós, a szokásos.
2022. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Lehet kicsivel emelned kellene a korhatárt, ott talán komolyabbak a férfiak.

Mennyi idős vagy, a 30-asok már nem férnek bele?

2022. márc. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
22 vagyok, nem szeretnék 30-assal párkapcsolatot. Az oké, hogy vannak köztük komolyabbak, de vannak jó számmal olyanok, akiknek ,, csak arra” kellenek a fiatalabbak, naívnak nézik őket, persze tisztelet a kivételnek. Nagy eséllyel a világlátás is más lenne.
2022. márc. 6. 17:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha 22 vagy akkor értem miért nem férnek bele a 30 körüliek.

Akiknek „csak arra” kellenél olyat minden korosztályban találsz.

2022. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!