Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedjen olyan ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjen olyan ember aki nem akar alkoholizálni?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy vettem észre a lányok manapság sehol nem hajlandóak ismerkedni, csak buliban, én viszont antialkoholista vagyok, utálom a piálást és a részegeket is, így nyilván buliba nem járok. Viszont ismerkedni szeretnék. Van más opció is, vagy törődjek bele hogy magányosan halok meg?

2022. márc. 10. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
A kérdés maga nagy ostobaság, ráadásul férfiak közt még több a piakirály, de azzal egyetértek, hogy nehézkés elkerülni a Magyarországon általános alkoholista morált. Különösen vidéken és a "bulinegyedbe'"
2022. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Templomba.
2022. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Egyik barátnőm sose iszik, mégis van pasija, egy csoportos túrán ismerte meg. Nem értem mi ez a mártírkodás, kicsit legyél aktívabb, érdeklődj a világ felé és keress egy hobbit, csomó embert lehet így megismerni hasonló beállítottsággal.
2022. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj nem hinném sok olyan lány van akit a sportkocsik, a Star Wars meg a GTA érdekel...
2022. márc. 10. 18:37
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

De miért kéne minket pont az és csakis az érdekeljen ami téged?

Nem csak a te szenvedélyeid lehetnek közös pontok a kapcsolatban.

És az 1-esnek igaza van. De sajnáltatod magad és nem vagy képes fejlődni.

2022. márc. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
lehet vizet is inni a kocsmába és csocsozni.
2022. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked is szarok az érdeklődési köreid, bár tudom ezen úgy is felháborodsz és nem fogsz tenni ellene semmit.
2022. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Kíváncsi lennék neked akkor mi a normális érdeklődési kör. Gondolom a hullarészegre ivás, a dohányzás meg a fűvel fával kefélés, azok tényleg értelmesebb érdeklődési körök mint a sportkocsik... :D
2022. márc. 10. 22:19
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Unalmas mentalitás amelyik azt hiszi hogy minden ami nem ő, az hullarészegre ivászat.
2022. márc. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alkoholisták közötti elvónon .
2022. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!