Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van rá esély, hogy a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy a következő 10 évben javulni fog a párkapcsolati piac helyzete Magyarországon?

Figyelt kérdés
Melyik pontnak van a legnagyobb esélye?

2022. márc. 12. 13:04
A kérdező szavazást indított:
Simán. Ahogy egyre több férfi esik ki az élet minden területén, a bennmaradóknak magasabb lesz az értéke.
Egyre rosszabb lesz. Az eddigi trendek mennek tovább, a férfiak meg inkább kiesnek, minthogy kiálljanak magukért.
Pár év és a férfiak fel fognak lázadni és leváltják ezt a feminista rendszert. Csak ki kell tartani addig.
30 fölött könnyebb lesz 10 év múlva.
Az amazonifikáció miatt a munkák nagy része eltűnik. Akinek van munkája férfiként, sokkal értékesebb lesz.
12 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
"Párkapcsolati piac" ne már...
2022. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Dating market
2022. márc. 12. 13:16
 3/28 anonim ***** válasza:
31%
Egyéb: végre kinyírjátok magatokat.
2022. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Értem én, közgázt tanultam. De akkor is...
2022. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
92%
Ha a magyar férfiak rájönnek hogy a 21. században élnek, és végre hajlandóak lesznek ehhez alkalmazkodni. Szerencsére egyre kevesebb nőnek kellenek a hímsoviniszta nullagyulák akik vacsoráért verik az asztalt, úgyhogy ha nem változtattok egyedül maradtok. Inkább mennek külföldre vagy maradnak egyedül mint szolgáljanak valami elmaradott alakot.
2022. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi, az 5-ös összefoglalta a lényeget. Én elég naiv voltam anno és teljes rózsaszín köddel képzeltem el a párkapcsolatot amíg ki nem égtem bennük teljesen. Mert nyilván az egyenlőség csak addig terjed hogy ketten hoztuk haza a pénzt, arra már nem, hogy akkor takarítani is együtt kéne. Az az igazság hogy amióta kereshetünk pénzt és el tudjuk magunkat tartani, rájöttünk hogy sokszor a férfi csak teher. Elnézést kerek mindenkitől, tisztában vagyok vele hogy ez nem mindenkire igaz és remélem egyszer tapasztalom is.
2022. márc. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%

Úgy ahogy az ötös írta. Inkább maradok egyedül békében, ha nem találok számodra megfelelő partnert.

Férfiak ebben az esetben: sírás, nők blamázása, okolása, amiért nem érik be a minimum alatti szinttel, amit nyújtanának. Maradjatok ti is egyedül, nem rossz az.

2022. márc. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

Persze esély mindenre van. Arra is hogy több lesz a boldog pár, arra is hogy még kevesebb, arra is hogy kitör a 3.vh, vagy felrobban egy akkora atomerőmű hogy csak sugárzó csontkupac marad mindenkiből...

Szóval jelen esetben tényleg bármi lehet.

2022. márc. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten minden modern társadalom magányosodik el. Szerintem a jövőben is ez lesz.

Manapság a nők is meg a férfiak is tudnak boldogulni egyedül, nem kötelező házasodni. Sokan inkább vannak egyedül, mint hogy kompromisszumot kössenek, így igazából kivonják magukat erről a "piacról".

2022. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
43%
Mivel a nők inkább egyedül halnak meg, mintsem hogy egy átlagos pasival legyenek. A helyzet nem fog változni. ☹️
2022. márc. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!