Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak egyedül a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak egyedül a nők?

Figyelt kérdés

Fordítva is fel lehet tenni a kérdést de az a válasz egyszerűbb. A férfiaknak kell kezdeményezni de ha a nők ezt nem hagyják akkor már itt vége a dolognak.


Viszont a nőknek könnyebb kellene legyen. Ők sok udvarlót kapnak ha hagyják. Azt nem keresik aki el van zárkózva ettől. Ők ezt miért teszik? Azt is nehéz elképzelni, hogy egyetlen egy normális férfi sincs az ismerkedni vágyók között.


2022. márc. 16. 06:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
37%

[link]



37F incel

2022. márc. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 A kérdező kommentje:

Aki azzal kezdi, hogy ő incel szerintem a saját maga iránti haragját és el nem fogadását vetíti ki a nőkre.

Ne haragudj egyes de az, hogy 37 évesen semmi közöd nem volt a nőkhöz ott annak az okát magadban kell keresned és megoldanod.

2022. márc. 16. 06:56
 3/83 anonim ***** válasza:
78%
Én is incel vagyok 25 évesen és nem hibáztatom a nőket régen nekem is lehetett volna kapcsolatom de nem lett és továbbra sem vagyok hajlandó elmenni kondiba hogy izmos legyek inkább maradok egyedül. A kérdésedre a válasz pedig az hogy több oka van lehet nem is akar kapcsolatot vagy csalódások érték és tart egy kis szünetet.
2022. márc. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
96%

Nem mindenki akar párkapcsolatot.

Az a nagy szívás a szerelemben, hogy leblokkolja az agyat és nem feltétlenül tud mindenki közben mást is csinálni. Persze, ehhez az kell, hogy kitapasztaljuk ezt, és tudjuk, hogy nem feltétlenül van jó hatással a tanulmányainkra a pasizás. Nyilván lehet ezt is helyén kezelni, de nem mindenki tudja.


Mindezen túl egy pasival általában tervezni kell. Van egy nagyon szép unokatestvérem, roppant okos és ő például tudatosan nem akar párt, mert fél, hogy nem kap olyant aki nem akar előbb-utóbb gyereket, ő pedig gyerekkel nem törné ketté a karrierjét.

Ja, hát igen, ezt a "nem akarok gyereket" is olyan durván meg tudja szólni a társadalom, hogy kész csoda, ha valaki ki meri mondani, és lássuk be, ki kell mondani és nyilt lapokkal játszani társkeresésnél.

2022. márc. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
4%
Mert már sokat csalódtak a pasikban, mert egy kapcsolatban csak a pasi lehet a hibás.
2022. márc. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
86%

"Viszont a nőknek könnyebb kellene legyen. Ők sok udvarlót kapnak ha hagyják"


És azzal mit kezdjek, ha 100ból 100 csóró, lúzer, nős, gyereke van!

Ez mitől jobb, mintha senki se akarna? Semmivel! Ugyanúgy nulla a végeredmény

2022. márc. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
89%

Egyrészt ha a random facebookon rádíró fickókat meg az utcán utánad fütyülőket nem vesszük "udvarlóknak", akkor egyből lecsökken majdnem nullára a komolyan vehető próbálkozók száma.

Másrészt nem az a lényeg, hogy ki normális, hanem azt, hogy ki illik hozzám az "udvarlók" közül. Sanyi még normális attól, hogy minden álma egy nagy család és egy óvodányi gyerek, de ettől én még nem így képzelem el az életem. Jóska normális attól, hogy egy primitív, egyszerű, tanulatlan munkás, de 6 év egyetem után nem feltétlenül rá vágyok. Pista normális attól, hogy 50 éves, de ettől még nem gerjedek az apám korosztályára.

2022. márc. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:
Tömény gyűlölködést érzek itt minden irányból. Azért ezen érdemes lenne elgondolkodni.
2022. márc. 16. 07:36
 9/83 anonim ***** válasza:
100%
4-esbe mi a gyűlölködés?
2022. márc. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
91%
De.nqgyon ritka aki normalis. Es megesik hogy az meg nem is kezdeményez vagy bnője van stb
2022. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!