Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak egy 190 cm magas kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy 190 cm magas kigyúrt vékony jóképű férfi engedheti meg magának hogy ilyen jófiús papucs módon csajozzon?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm ilyen, és full körbe rajongja a lányokat mégis sikeres.


Múltkor úgy ment oda egy lányhoz hogy ne haragudjon de muszáj megszólítania mert őt itt a leggyönyörűbb.

Aztán elkezdtek beszélgetni a lány mondta hogy versenyszerűen röpizik a srác meg elájult kb hogy huuu ez mennyire jó meg ilyeneket mondott hogy ő lesz a legnagyobb rajongója.

Végül még azt is mondta neki hogy szívesen csinálna neki és ágyba vinné a reggelijét! ÉS ÖSSZEJÖTT NEK IEGYÜTT MNETEK HAZA!!!


Ha egy átlagos kinézetű srác csinál ilyet 2 perc alatt elhatják a nők nem?


2022. márc. 19. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Nem, addig nem várnak, fél perc alatt elhajtják…
2022. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Ez ilyen egyszerű. Ha alfa vagy akkor lehetsz alárendelt szánalmas simp, vagy domináns, bunkó paraszt, de elítélt bűnöző is, mindent elnéznek. Ha viszont átlag alatti vagy, akkor lehetsz akármilyen, soha nem leszel elég jó.
2022. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

"jófiús papucs módon"????


Menj úgy oda, hogy "Hello, te vagy itt az egyik legrondább, kő kóla?

Aztán várd a hatást :D

2022. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Ha a férfi a nőnél sokkal magasabb státusza jól látszik (külső, gazdagság, hírnév), akkor a férfinak tényleg elég annyi, hogy kedves a nővel, hiszen a férfiasságának értéke már bizonyított, így kedveskedhet a nőnek.

Ha viszont nem látszik egyértelműen, hogy a férfi értékei jók, és a nő megkérdőjelezi, hogy a férfi elég jó-e számára, abban az esetben a nővel nem szabad jófiú lenni és körbeudvarolni, ha kell legyen az ember akár bunkó is, de nem szabad sok figyelmet szánni a nőre mert akkor a figyelem értéke olcsó lesz és nem fog vonzódni a pasi iránt mivel az mással sem nyűgözte le.


Örök szabály: Ha gyenge vagy, mutasd magad erősnek. Ha erős vagy, mutasd sebezhetőséged.

2022. márc. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Hellmano ***** válasza:
190 cm-rel is ki lehet tűnni a tömegből, de én mikor megjelenek a 204 cm-rel, akkor még aki nem akar az is fel figyel rám :D Szóval a magasság lehet előny, mert nem tudnak nem észrevenni egy nagy tömegben sem, ha ehhez egy sportos test és jó megjelenés/ arc társul, akkor tuti sikered van. Én kosarazok is emelett, tehát szeretem, ha a másik fél is sportol stb. itt is működött a példádban a dolog. Magában a jó megjelenés csak fél siker, mert arra figyelnek fel, de a másik felét a szöveg teszi ki az is kell a csajozáshoz. Hiába jóképű valaki, ha nem mer megszólalni se, akkor b@szhatja az egészet.
2022. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen az a kigyúrt vékony?
2022. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6-os kb David Gandy.
2022. márc. 19. 11:58
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De ez miért papucs mód? Nekem egy bőbeszédű, lelkes embernek jön le. Miért lett gáz a normális viselkedés?
2022. márc. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Mert az esetek 99%-ában nem azzal tud az ember nőt szerezni.
2022. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akár milyen hihetetlen, de a nők nem egyformák.

Nekem alapból nem jön be az ilyen direkt ismerkedés, szeretem ha burkoltabb. De ennek a lánynak meg bejött. Ennyi a történet.

2022. márc. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!