Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki a Chad Incel társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki a Chad Incel társkeresési taxonómia miatt sír és a Becky Stacy bekategorizálás senkit sem aggaszt? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 21. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Leszarjuk.
2022. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
97%
Azért hadd jegyezzem meg, a való élet az ennél sokkal árnyaltabb. Nem egy zs-kategóriás amerikai tinifilmben élünk (na az b*szna még be!). Nem hiszek ezekben a kategóriákban. :)))
2022. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Kit kéne aggasszon? A nőket?

Őszintén szólva ez gimibe aggasztott, de azóta felnőttem és feldolgoztam az ott elszenvedett traumáimat.


A férfiakat? Felőlem az tetszik neki ami. Nem szólhatok bele kinek-mi jöjjön be.


Az inceleket? Tudom, hogy ők mindig azt mondják, hogy átlagos nőt akarnak, átlagos külsővel, de őszintén szólva se nekem, se a barátnőimnek nem volt még ilyen utcán leszólítós tapasztalata öregeken kívül. Én magamat és a barátnőimet is átlagosnak mondanám, egyikünk se túlsúlyos, mindannyian szeretünk öltözködni, csinosan megyünk el otthonról, elmondások alapján meg nincs ilyen richbitch fejünk se. Mégse, soha nem kezdeményeztek nálunk, de azt persze látjuk, hogy a bombanőhöz odamegy ÁtlagAlattiPista majd az elutasítástól földhöz vágja magát.

2022. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Magasról letojom...
2022. márc. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Most hogy tudomást szereztem a helyzetről, én nyugtalanul fogok aludni.
2022. márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Azt hiszitek, hogy ez a 2 nőtípus létezik? :D

Voltatok emberek között az elmúlt években?

2022. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Elhihetitek, hogy ez nagyjából nulla darab nőt érdekel itt vagy máshol - hogy ti mivel hergelitek magatokat a képzelt világotokban, az meg a ti egyéni problémátok 🤷
2022. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Én utoljára kb 16 évesen feszültem azon, hogy milyen kategóriájú csaj lehetek :D aztán felnő az ember úgy gimi végére és elfelejti ezeket. Ezt javaslom neked is.
2022. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Amikor incelek próbálnak az elméletük női megfelelőjével frusztrációt kelteni az ellenkező nemben, az kb. olyan, mint az a részeg, aki hajnali 2-kor odajön kötekedni, hogy "halo, hall... hallod? Ti miért nem isz.. *büfög egyet* Ti miért nem isztok?"
2022. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Lesz.rjuk. Mi a f.szom ez a sok barom kitalált szó? A kérdés költői. Nem akarom tudni.
2022. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!